2737
2739
عنوان

انزلی چیا

217 بازدید | 18 پست

سلام هوا چطوره الان از تبریز یک درجه گرمتر نشون میده ولی نوع سردی و گرمی این دو تا شهر با هم فرق دارن واسه همین میپرسم . شما مثلا امروز برید بیرون کاپشن و سویشرت میپوشین؟ 

ما میخوایم بعد دو سال بیایم به ویلامون سر بزنیم . هفته بعد رو به جز دو روز کلا بارونی زده به نظرتون چقد درسته 😁 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
برین ولی کاپشن محض احتیاط بردارین 

اوف دوست داشتم آفتاب بود شوهرم میگه ما که از ویلا بیرون نمیریم چه فرقی برات میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درست میگه شاید یه روز افتابی باشه بردار خب چقدر اخه لجبازی شما

من لجبازم؟  😳😳😳😳

گفتم ته دلم دوست داشتم هوا آفتابی بود  مگه گفتم لباس گرم بر نمیدارم؟ مرسی از راهنماییت 

ما دیروز برگشتیم از انزلی  هوا داشت سرد میشد

چقد سرد ؟ یعنی کاپشن و لباس گرم؟ یا یه چیزی رو مانتو و اینا؟ بچه دارم واسه اون میپرسم 

2738

ما الان هشت پریم 

سرده به معنای کلمه 

البته من هم مثل شما م و از ویلا بیرون نمیرم ولی واقعا هوای توی خونه هم به نظرم سرده. لباس گرم حتما بردارین.

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش
ما الان هشت پریم  سرده به معنای کلمه  البته من هم مثل شما م و از ویلا بیرون نمیرم ولی وا ...

مرسی عزیزم حتما برمیدارم . 

@samane58  

سلام عزیزم خوبی سمانه جان من از دوستای سابقتم که چندبار قطع کاربری شدم الان شما منو نمیشناسی بانوی اردیبهشت سابق   

میگم چندتا سوال دارم ازت یکیشو درخواست دوستی میدم چون نمیخوام کل سایت در جریان باشن می‌دونم تجربت از من خیلی بیشتره  اگر امکان داشت درخواستمو قبول کن 

یکیشم اینه من ۲ سال دیگه ازدواجمه از الان به نظرت جهاز بگیرم زود نیست ؟ 

بعد اینکه برقی های آشپزخونه رو من دارم استیل مشکی ترکیبی میگیرم .حالا بعضی از مشکی ها ،مشکی براق دارن و مشکی ساده مثل سرخ کن یا چرخ گوشت .به نظرت کدومو بگیرم ؟ مشکی ساده یا براق؟ 

می‌دونم شما سلیقت خیلی خوبه 

@samane58   سلام عزیزم خوبی سمانه جان من از دوستای سابقتم که چندبار قطع کاربری شدم الان شما ...

سلام عزیزم اتفاقا کاملا یادمه شما رو 😃 باشه اونجا صحبت میکنیم . 

در مورد جهیزیه ازونجایی که قیمتها و حتی اجناس بازار هیچ ثباتی ندارن هر موقع که دیدی میتونی چیزی بخری بخر .نگو شاید ارزون بشه یا مدلای جدیدتری بیاد  مگه اینکه اونقدر وضع مالیت خوب باشه که احتمالا دو برابر شدن قیمتا برات فرق زیادی نکنه و فقط دنبال جدیدترین مدل ها باشی . 

راجع به رنگ،از فروشنده بپرس دوام کدوم یکی ببشتره چون وسایلی که گفتی احتمال چرب شدنش زیاده و باید با شوینده های قویتری تمیزشون کنی . اگه گفت یکی ان من باشم براق میگیرم 

2706