2737
2739

نه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

کار کردن هیچ کجاش بد نیس

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من دانشجوی پرستاریم البته نمیدونم کمک پرستار همون بهیاره یا نه ولی شاید زیاد جالب نباشه البته بستگی ب شرایط خودت داره اگه خونه دار بودی دورشو گذروندی ک به درامد برسی عالیه شغلم براش هست اماااااا اگه جوونی و فرصتات زیاده نه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2738
کمک پرستار یعنی خدمات بیمارستان؟؟؟

فک میکنم اره ولی بخاطر احترام بهشون میگن بهیار و ما حق نداریم خدمات یا چیزای دیگه صداشون کنیم اولین چیزی ک تو بیمارستان بما یاد دادن رعایت احترام بهیارا بود

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2706