2752
2734

مثل لیپو نیست که بیهوش یا سر کنن یه دستگاهییه میزان رو شکم چربی هارو فریز میکنه بعد از طریق متابولیسم بدن دفع میشه

میخام بدونم کسی انجام داده راضی باشه ؟

نمیدونم

هرچیه خیییلی بدم میاد😵

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همش الکیه برای جذب مشتری و هدر دادن پول مردم

گول نخور بنظر من 

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
جدی؟؟؟؟ پس چرا یه عده میگن عالیه من خسته شدم از ورزش  ذره ذره آب میشم بعد دو ماه همش دو سه س ...

من که نتیجه نگرفتم. چند نفر دیگه هم رفتن بدون نتیجه بود. تازه یکیشون شکمشم سوخت.

شاید دستگاش خوب نبوده

من با پیکرتراشی تونستم به اندام ایده آل برسم خیلی اعتماد به نفسم رفته بالا پیش جراح با تجربه و خیل ...

آره منم دکتر افسانه ثنایی رو میشناسم یکی از دوستانم برای پیکر تراشی رفته بودن پیش ایشون . خیلی راضی بودن از کارش. عالی شده.

آره منم دکتر افسانه ثنایی رو میشناسم یکی از دوستانم برای پیکر تراشی رفته بودن پیش ایشون . خیلی ر ...

خیلی شنیدم در مورد دکتر ثنایی که کارشون خوبه و نتیجه گرفتن مریضا .  ایشونم با دستگاه انجام میدن یا با جراحی پیکر تراشی میکنن؟

2706