2733
2739
عنوان

استرس ازدواج نکردن

460 بازدید | 49 پست

سلام بچه ها من ۳۴ سالمه تا امروز مورد خوب تو دانشگاه و فامیل و کار و کلاس آموزشی و مسافرت و مجازی و هر چی گیرم نیومده وقتی یه سری تاپیک ها میخونم که بالای ۳۵ حاملگی خطرناکه استرس میگیرم من بچه خیلی دوست دارم 

یا با کسی وارد رابطه میشم میگه سنت رفته بالا چرا ازدواج نکردی احساس بدی پیدا میکنم من تلاش کردم خوب نشد دست خودم که نیست 😔😔😔

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

کی گفته خطرناکه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۴ که اصلا سن زیادی برای ازدواج نیست 

شما مشکلت اعتماد به نفسته 

خیلیا بالای ۴۰ سال باردار میشن

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2728
کی گفته خطرناکه

چرت و پرت های مردم 

مقاله ها ، اینترنت ، تلویزیون حالا هر چی 

میدونم میشه بچه دار شد ولی ریسکش بالاست دیگه 

الهام حمیدی 40 سالشه دوتا بچه به دنیا آورد.

منم دقیقا از قسمت بچه دار شدن ازدواج خوشم نمیاد

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2738
عزیزم خوبه تحصیل کرده ایی مگه ازدواج همه چیز و بزرگترین دستاورد زندگیه که انقدر حرص میخوری براش؟

دستاورد نیست ولی خیلی دلم میخواد خونه زندگی خودمو داشته باشم بچه داشته باشم همدم داشته باشم 

الهام حمیدی 40 سالشه دوتا بچه به دنیا آورد. منم دقیقا از قسمت بچه دار شدن ازدواج خوشم نمیاد

خوب اون اول شوهر پیدا کرده من هنوز به اون مرحله نرسیدم 

چرت و پرت های مردم  مقاله ها ، اینترنت ، تلویزیون حالا هر چی  میدونم میشه بچه دار شد ولی ...

نه بابا توجه نکن ب حرفاشون

والا من تو اطرافیانم دیدم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
۳۴ که اصلا سن زیادی برای ازدواج نیست  شما مشکلت اعتماد به نفسته  خیلیا بالای ۴۰ سال بارد ...

خوب اخه اصلا من خواستگار نداشتم تا حالا 

این نگران کنندست دیگه 

دوتا ازخاله های من بچه هاشون رو بالای ۳۰سال به دنیا آوردن خداروشکرسالم هستن یکی از فامیل هامون بچش ر ...

اخه من دیگه ترجیح میدم تو‌۴۵ سالگی یه بچه اسیر خودم نکنم مادر پیر میخواد چکار 

این ظلم در حق بچست 

2706