2737
2739

خب اگر مسخره نمی کنین من با یه اشتباه رو خط قرمز مامانم پا گذاشتم و ۲۰ روزه خیلی مثل قبل نیستیم الانم دعوامون شد (تو دعوا اصلا حرف نزدم)

ممنون میشم راهنمایی کنین چون دلم خیلی گرفته

ببین بچه خوشگل، مردونگی به کلفتیه بازو نیس، به محکم بودن زیپ شلوارته...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری دعوا کردی ولی حرف نزدی    

یعنی داشتیم انار میخوردیم از یه غرغر معمولی شروع شد دونه دونه اشتباهام یادشون اومد دادا زدن گریه کردن الانم تو اتاقن منم تو بهت😑🥲

2738
یعنی داشتیم انار میخوردیم از یه غرغر معمولی شروع شد دونه دونه اشتباهام یادشون اومد دادا زدن گریه کرد ...

اهان 

اینو میگم دیگه نپرسید دوقلو به دنیا اوردم دوباره باردارم دیگه زبونم مو در آورد 
بله..۲۴سالم بود میخاستم ابرو بردارم...قبول نکرد منم رفتم آرایشگاه اَبرو برداشتم..یک هفته ای سر سنگین ...

واقعا دارم روانی میشم همه اشتباهاتم رو به روم میارن

بله..۲۴سالم بود میخاستم ابرو بردارم...قبول نکرد منم رفتم آرایشگاه اَبرو برداشتم..یک هفته ای سر سنگین ...

۲۴ ساله نمیذاشتن ابرو‌؟؟

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖