2737
2734

دندون عقل من نصفش شکسته 

نمیدونید هزینه کشیدن چقدع؟ 

متاهل و متعهد♥💍 یا امام رضا خودت ضامن خوشبختیمون شو  ازدواجمون سنتی بود ولی.... یهو عاشق هم شدیم دیوانه وار.... سلامتی روزی که باهم بشینیم کارتهای عروسیمون رو بنویسیم 🖊💟خداااااا نذار بجای نوشتن کارت عروسی امضای جداییمون رو بزنیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رفتم ۲ تا باهم حراجی کردم تو مطب اصلا درد نداشت و نداره

آب دهنتو تا ۱۲ ساعت همش قورت بده اصلا هیچی توف نکن حتی خون

چیزای سرد مثل بستنی بخور

مسواک نزن اصلا

چیز داغ نخور

از فرداش شروع کن به اب نمک قرقره کردن

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
چطوری بود خیلی اذیت شدی؟ بیهوشی بود یا بیحسی؟

نه میگم اصلا نفهمیدم اصلا درد نداشت بی حسی

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2738
دندونت نهفته بود؟ بیحسی داخل وریدی زد یا به لثه؟

بله ۲ تا نهفته زد به لثم ۲ تا 

اینطوری جراحی باید بشه ۸۰۰تومن حدودا...

ن من میکشم

نکشن خودم با انبردست در میارم 

شوخی  

متاهل و متعهد♥💍 یا امام رضا خودت ضامن خوشبختیمون شو  ازدواجمون سنتی بود ولی.... یهو عاشق هم شدیم دیوانه وار.... سلامتی روزی که باهم بشینیم کارتهای عروسیمون رو بنویسیم 🖊💟خداااااا نذار بجای نوشتن کارت عروسی امضای جداییمون رو بزنیم   
ن من میکشم نکشن خودم با انبردست در میارم  شوخی    

😂😂😂بقول داداشم با نخ میبندم دندونمو بعد ب دستگیره ی در میبندم در رو محکم هُل میدم...راحت و آسوده😂😂😂

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

راست گفته از کجا۸٠٠بیاریم