2752
2734
عنوان

با نامزدم دعوام شد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7175 بازدید | 206 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی فقط داری حرمت زندگیت رو میشکنی روتون  به هم باز میکنی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731

از نظر من عادی نیست واقعا 

ایشون به این کار عادت کرده و اصلا مثل اینکه تلاش نمیکنه برای ترک عادت 

شما عقد کردین و هنوز نه وارد زندگی شدید نه بچه ای هست 

به نظرم منطقی فکر کن 

الان خیانتش در حد نگاه کردن به خانم ها و دیدن فیلم مبتذل هست ... بعد زندگی اگه فراتر رفت میخوای چیکار کنی ؟

باز هم منطقی فکر کن به ایندت با این فرد بعد تصمیم نهایی رو بگیر 

بچها بخدا من خیلی باهاش راه میام نه بهانه ازش میگیرم نه هیز بازیش تو خیابون بروش میارم اما بازم بی لیاقته بی لیاقت ب تمام معنا

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛

طلاق بگیر و یه عمر خودتو راحت کن🙂

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
از نظر من عادی نیست واقعا  ایشون به این کار عادت کرده و اصلا مثل اینکه تلاش نمیکنه برای ترک عا ...

حرصم میگیره خیلیا فقط چون نامزد هستن و تو مرحله آشنایی هستن،مشکلی هم پیش بیاد فقط چون اینکه خانواده و آشناها در جریانن میگن زشته عیبه بخوایم بهم بزنیم

خیلی از این موردا دیدم

این ادم بدرد زندگی نمیخوره 

فردا میره سرت هوو میاره 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
عجب بگو تو به فکر روسری جلو بودی هیز رفتار نمیکردی

زنای دیگه دید میزنع موقع دوتا خانوم کنارمون هستن شروع میکنع مزه پرونی برام ک توجه اونا جلب بشع بعد میخاد من از نوک پام تا فرق سرم پوشیده باشه نمیگه نگاه هیز خودش چی؟

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛

بهش یجوری بگو که گارد نگیره بهش بگو ببین اگه دارم اینو میگم بخاطر خودته چون دوست دارم اینومیگم دشمنت که تیستم میدونی این فیلما چقد ضرر داره هم روی روان هم جسم خیلی خودت بعدا اذیت میشی خود دانی این خودتی که بعدا بیشتراز من اذیت میشی و ممکنه منو هم ازدس بدی