2737
2734
عنوان

وزن جنینتون توی سنو اخر چند بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 81 پست
اره گلم حتما برو صدای قشنگ قلبشم میشنوی ویزیتم میشی بهشم بگو هروقت لازمه تاریخ بزنه برای سنو  ...

مرسی عزیزم همچنین 😘🤩

فقط 83 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...
به خیلی چیزا که ویار دارم🤕🤕مثل کباب و اینا ولی تا حد توانم چیز‌مقوی میخورم...امروز معلوم میشه چقد ...

حتما بوده گلم استرس نداشته باش 😍

راستی تا حد امکانتم چهار مغزم بخور وزن میگیره 

راستی وزن گیری اصلی اون سه چهار هفته اخره الکی به خودت استرس نده موفق باشی 🌺

زندگیم پسرمه 🥰گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا موقع تولد سه و دویست اینا باشه من اخری ۲۸هفته یه کیلو بود🤕 امروز بازم سونو دارم میشه یه ص ...

منم دقیقا همینطور، هفته  27ام شد 940، برا منم دعا کنید.

منم جالبه مثل شما 24 فروردین جوابم مثبت شد

2728
نه عزیزم ساعت شش ونیم وقت دارم اگه ان شاالله وزنش خوب شده باشه میام میگم چیا خوردم و چیکار کردم😘

عزیزم منم مثه شما هستم تقریبا.۲۸ هفته و ۴ روز یک کیلو بود.شما رفتی سونو ؟وزن گرفته بود؟

2738
عزیزم منم مثه شما هستم تقریبا.۲۸ هفته و ۴ روز یک کیلو بود.شما رفتی سونو ؟وزن گرفته بود؟

اره رفتم وزنش متاسفانه یک و ششصد

رشدش هم سه هفته عقب بود😭😭

سونو رنگی‌ دادم مشکلی نبود....بچه ریز جثس

من خودمو تو این یه ماه کشتم این بخور و اونو بخور ولی...

هزار مرتبع شکر که تنش سالمه

اره رفتم وزنش متاسفانه یک و ششصد رشدش هم سه هفته عقب بود😭😭 سونو رنگی‌ دادم مشکلی نبود....بچه ریز ...

منم تو این ده روز حسابی خوردم خودم وزنم زیاد شده از بس آجیل و حبوبات و میوه خوردم.حالا پنجم که میشم ۳۰ هفته و ۴ روز باز سونو دارم.ببینم تو دو هفته فرقی کرده یا نه

منم تو این ده روز حسابی خوردم خودم وزنم زیاد شده از بس آجیل و حبوبات و میوه خوردم.حالا پنجم که میشم ...

باورت میشه تو سه هفته سه کیلو زیاد کردم...البته فدا سرش ها...

همش امیدم اینه بعد اینم بیشتر وزن بگیره...ارزومه موقع تولد حداقل سه کیلو باشه

2706