2737
2739
عنوان

خانما اگه اوایل ازدواج تون باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 42 پست
پول و میدین؟ 

نه اگه زیاد برا خودت بذار زن جماعت باید همیشه ی پولی برا خودش داشته باش عادتش میدی با اینکارت مردت رو تنبل می کنی اهمیت نده ولی خودتو غمخوارش نشون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نده عزیزم ..شوهرمنم یه مدت کلیک کرده بود روی طلاهای من وای خیلی اعصابم داغون شده بود ولی ندادمش اولش برای که دهنش بسته بشه گفتم باشه ولی بعد پای فروش که رسید یه دعوای کلامی باهاش کردم خفه شد 

بگو به من چه من که نباید بدهی تورو بدم چرا اول فکر نکردی ببینی پولشو داری یا نه الانم من نمیدم

من که صدتومن میشد گفتم اگر میخوای بدمت زمین یا ماشین بزن بنامم تا بفروشم😂😂

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏

نده پول و بهش حتی اگه پس گرفتی نده وقتی داره پس انداز میکنه پس داره میخاد ازت پول بکنه ...پول و بگو گرفتم مثلا یه چیز نیاز داشتم خریدم یا قسط دفترچه عقب بود قسط و دادم...یا حداقل بخای بدی کل پولو نده یک سوم پول و بده

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
2731

اگه مطمعن بشم برا خودش نمی خواد .. زیر فشار نیس... نمی دم ..میزارم بمونه برا خواهرم ... 

البته چون خواهر هم ندارم ... این تصمیم بی تاثیره😅😅😅

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

پول رو نمیدم و به جاش به فکر یه پس انداز برای اینده خودم میفتم 

در جواب ندارم هاشم میگم ایشالا خدا کمکت کنه وقتی دید به روی خودت نمیاری تموم میکنه این رفتارشو

2738

اگه مستقیم به پوله اشاره کرد بگو نمیخوام ازش بگیرم لازم داره. اگرم گرفتی بهش نگو

اگرم مستقیم نگفت و هی غر زد که هیچی توام باهاش همدردی کن بگو اخی عزیزم میدونم دستت تنگه یه مدت خرجارو کمتر کنیم و بیشتر کار کنیم

به هیچ وجه برنگردی به اون پس اندازه اشاره کنی که ازت دل چرکین میشه فک میکنه با بچه مشکل داری

هانیلهستم... پرنسسی ازشهر اُز❤
2706