2737
2734
عنوان

مشاوره کودک و دوره های درمانی

66 بازدید | 11 پست

سلام کودکم به شدت ترسوه وابسته ست و اعتماد ب نفس نداره و....شما کسو میشناسید مشکلمو حل کنه؟خدا خیرتون بده

دوره های مجازی پیجی کانالی چیزی

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببرش پیش کارشناس ارشد روانشناسی . جلسه ای ۱۵۰ تومنه . اون چیزایی هم که میگه چرت نیست پروتکل درمانیه ...

مجازی کسیو میشناسید؟اطراف ما کسی نیست

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
استاد خودم خیلی عالیه . ولی فک کنم جلسه ای ۲۰۸ تومن ویزیتشه . کارشناس روانشناسیه ، ارشد بالینی ، دکت ...

وای گرونه من توان ندارم اینقدر 

میدونید اگه آدم مطمئن باشه به جواب گرفتن ارزش هزینه کردن داره ولی متاسفانه خودممم خیلی رفتم و جواب نگرفتم 

هزینه کمتر نمیشناسبد؟

2738

سلام عزیزم

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان  را خیلی از مامان ها شنیدم ، 

باز هم خودتون اسم ایشون  رو توی گوگل سرچ کنید هم شماره منشی و هم بازخوردهای کسانی که پیششون رفتند  رو می بینید. خیلی ها ازشون تعریف کردند  مخصوصا  که ایشون فقط کار کودک و نوجوان انجام میدند و کلینیکشون مجهزه .

عزیزم ببرش کلینیک یه کلینیک کاردرمانی خوب نمیدونم هزینه هاشون چجوریه اما خیلی خوب جواب میده

من مرکز حامی رو میشناسم میخوای به تماس بگیر ببین هزینه هاشون چجوریه میگن بهت یا نه 

ایناس شماره هاشونم 09393223208
02122504564
02122504524

عزیزم ببرش کلینیک یه کلینیک کاردرمانی خوب نمیدونم هزینه هاشون چجوریه اما خیلی خوب جواب میده من مرکز ...

خیلی لطف کردین ممنونم

سلام عزیزم من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان  را خیلی از مامان ها شنیدم ...

تشکر خانوم گل