2733
2739

من خیلی توی زندگی به شوهرم کمک کردم دایم وام گرفتم اونم وام گرفت زندگیمونو جمع کردیم و الان احساس میکنم وقتشه که ماشین رو عوض کنیم و میتونم وام بگیرم اما دوس ندارم دیگه احساس میکنم شوهرم داره پر رو میشه 

بزارم ماشین انقد داعون بشه که خودش عوض کنه درسته ؟چون جدیدا داره میگه وام بگیرم میخوام بدم به بابا م و .... به داداشم کمک کنم 

نمیدونم واقعی میکه یا میخواد منو اذیت کنه چون من بهش گفتم نه این کاررو نکن اگار داره لج میکنه

وام بگیر خودت ماشین بخر چرا میدی ب شوهرت 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تومنی یا من توام منم مثل شما هستم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2738

خب وام و بگیر ماشین بگیر بزن به اسم خودت ماشینو

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

اگه قراره وام بگیره بده به خانوادش شما هم کنار بکش کمک نکن..من راستش هزینه های شخصیم باخودم دیگه خرج خونه زندگی نه شوهرمم آدم مغروریه درخواستی ازم نمیکنه ولی خب عادتش شده که هزینه های شخصیم با خودم باشه تو هم هرکاری کنی بعد یه مدت میشه عادت براش و وظیفه میدونه 

وام بردار واسه خودت ماشین بخر یا طلا بخر نده ب شوهرت

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

من از وام گرفتن و قسط دادن متنفرم از اولم بهش گفتم فقط وام ازدواج می گیرم اما تو خرج خونه کمکش می کنم چرا که نه

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

اگر دارایی هاتون هم نصف نصفه مشکلی نیست 

بیشتر دارایی های ما به نام منه .منم مشکلی با اینکه وام بگیرم ندارم بنظرم اگر به نامت هست وام بگیر ماشین رو عوض کن چون با توجه به حرف همسرت اگر‌ قسط نداشته باشید ممکنه بره برای پدر و مادرش وام بگیره 

یخ خونه به نامم هست اما ماشین نه ندارم ..ماشین برای شوهرمه یه خونه دیگه هم برای شوهرمه 

احساس میکنم خیلی پر رو شده 

به من میگه تو منو انداختی تو این همه قسط 

قدر نمیدونه که چقد کمک کردم هر چیزی که دوست داشتم رو نخریدم تا برای ایندمون جمع کنیم 

الان دایم وسوسه میشم که وام بگیرم از سرکار چون بهم میدن به خودش هم میدن 

اما میگه اگر وام دادن میخوام بدم بابام 

من لجم گرفت 

برای همین منم منصرف شدم از گزفتن وام 

نمیدونم راست میگه یا نه