2733
2734

چی هست

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شما راکوتان میخوری؟ پس پوستتون خشک میشه چیکار میکنید؟

بله یک بار ۲ سال کامل مصرف کردم روزی یکی 

الان بعد از سه سال هفته ای ی دونه دارم میخورم. 

چاره ای نیست به شدت خشک هست پوستم ولی نمیتونم چیزی بزنم. خشکی بهتر از جوش هست

چی ؟ آبرسان یا راکوتان؟

راکوتان

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

من میخورم خود دکتر یه آبرسان بهم داده. یه سرم ویتامین سی هم دادم.  ولی بکشید خوشگلم کنیده. از ‌‌‌‌‌‌‌وقتی میخورم خون دماغای شدید میشم ریز مو گرفتم

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
عزیزم اسم آبرسانتون چیه ؟ فاقد چربیه؟

Olivex.  بله عزیزم

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

من هرچیی دستم میرسید میزدم..کرم برای پوست خشک..و بالم لب‌..لبامم خیلی خشک میشد ولی خوبیش اینه که اصلا هیچ جات چرب نمیشه مثلا مو..صورت..  دو ساله نمیخورم ولی تازگیا کلی جوش زدم🥲💔 شاید دوباره برم دکتر شروع کنم

2706