2737
2739
عنوان

دختر چیزی داره که یه پسر نداره

1234 بازدید | 36 پست

احساسات

اعتراف میکنم که

دختری که میفهمهدختری که خیانت

دل یه دختر

قبلا اینجا بودم ولی به دلیلی رفتم  من موفق میشم به خواستم میرسم🙄لطفا لطفا فحش نده منم میتونم فحش بدم ولی یه سری حرمت ها نگه میدارم 

نایس✌

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دخترکه نباید 

دختری که با رفیقاش

کاشکی یکی بود که هروقت

قبلا اینجا بودم ولی به دلیلی رفتم  من موفق میشم به خواستم میرسم🙄لطفا لطفا فحش نده منم میتونم فحش بدم ولی یه سری حرمت ها نگه میدارم 
2740
خو پسرام چیزی دارن که دخترا ندارن      

منحرف😂😂😂😂😂

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
خو پسرام چیزی دارن که دخترا ندارن      

من از نظر احساسات گفتم 😐

ولی خیلی منحرفی😂😂

منحرف😂😂😂😂😂

عه اومدی؟

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
اون چیه که دخترا دارن ولی پسرا ندارن؟؟؟؟؟؟🤔🤔🤔😜😜😜

منحرفا

2706