2733
2734
عنوان

امروز به زور اومدم خونه مادرشوهر...🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 81 پست
خب این دیگه نهایت بی انصافیه  دختر خودشونم بود همینجوری باهاش رفتار میکردن؟ هیچوقت باهاشون ح ...

خب اون موقع فکر میکرد حق با مامانشه. مامانش میگفت کاری از دستش برنمیاد هیچی بلد نیست در حالیکه خداشاهده پامیشدم غذا درست کنم اجازه نمیداد میگفت خودم میدونم غذا چی درست کنم کلا شستشو و ...با من بود انقد گفت شوهرم فک میکرد کاری از دستم برنمیاد بعدا خودش دید فهمید که مامانش دروغ می‌گفته 

خب اون موقع فکر میکرد حق با مامانشه. مامانش میگفت کاری از دستش برنمیاد هیچی بلد نیست در حالیکه خداشا ...

مردا انقد به مادرشون ارادت دارن که حتی اگه ببینن حق باهمسرشونه بازم حقومیدن به مادرشون یه همچین موجودات عجیبی هستن اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا پیش مشاوره نمیرین؟ منم همسرم پشت خانوادش بود همیشه مجبورش کردم بریم مشاور  بهم یاد داد چج ...

من تقصیر خودم بود دوبار خیلی عصبی بودم به خانوادش توهین کردم

لطفا لایکم نکنید🤦🏻‍♀️🥲
خب اون موقع فکر میکرد حق با مامانشه. مامانش میگفت کاری از دستش برنمیاد هیچی بلد نیست در حالیکه خداشا ...

واییی مادرشوهر من فقط میخواد کار بکشه دوتا هویچ میخواد پوست کنه میاره میده به من با اینکه من خودمم کمکش میکنم 

لطفا لایکم نکنید🤦🏻‍♀️🥲
نامزد منم میگه بیخیال باش فقط بگو و بخند کن الکی ناراحتی نکن ولی بازم نمیتونم سر کوچیکترین چیز قیافم ...

گفتم ک فقط باید باخودت حرف بزنی وبه خودت راهکار بدی..خودت بشی مشاور خودت یاد بگیر گذشت کن

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
خو ی راهی بگو کنترولش کنم نمیشه بخدا

قبل زدن هرحرفی‌هرواکنشی چندثانیه سکوت کنید

من خودم رو فقط خودم میتونم اروم کنم مثلا میگگ عاطی بیخیااال من یبار بدنیااومدم قرار نیست غصه اینچیزا روبخور بعدپامیشم ارایش میکنم یاهرکاری ک حالمو خوب میکنه مسائل سخت رو آسون میگیرم مسائل آسون رو سخت نمیکنم 

سعی‌میکنم گذشت کنم همین ب مرور ب بلوغ فکری میرسیم منم ی شبه اروم نشدم

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
عزیزم میشه منم راهنمایی کنی .قراره با مادرشوهرش اینا بریم مسافرت اکثرا تیکه میندازه .هر وقت با همسرم ...

ببین عزیزم ی اولا یاد بگیر باسیاست جواب تیکه ها رو خودت بده وبه هیچ وجه به شوهرت منتقل نکن چون اونموقع اون اگه ازخونواده ش طرفداری کنه هم از شوهرت دلخورمیشی هم کینه مادرشو بدتر ب دل میگیری

پس اول یاسکوت کن یا باسیاست واحترام جواب تیکه هاشو بده یاباخنده جوابشو بده ولی ب شوهرت هیچی نگو مثلا بگو ول کن مادر جون اومدیم خوش بگذرونیم شما راجع ب چی صحبت میکنی باخنده هاااا 

کاش تاپیک سیاست میزدی و ماهم یادمیگرفتیم خیلی فکرای خوبی داری واقعا اینجوری از هر لحظه میشه لذت ...

خیلی پیشنهاد داشتم اینجورتاپیکی بزنم ولی خودمو درحد باسیاسترین نمیدونم بلاخره هرادمی نقصی داره😅

ولی اگه‌ زدم چشم تگتون میکنم

عقاید خاصی داره عزیزم این بار اولش نیس شده منم همین طور خوش رو بودم ولی وقتی که خونه مادرمم هی پیام ...

خب شما خودت حساسش کردی اول اینکه ب خونواده ت بگو تماس نگیرن بگو خودم هروقت تونستم میام اینجوری همسرتون احساس میکنن شما ازطرف خونواده تون تحریک میشید

دوم اینکه شما بهش القا کردین ک من از خونه پدری شما خوشم نمیاد واونم داره تلافی میکنه 

باخوشرویی بگو اول میریم خونه شما بعدم خونه ما منم دلم واسه مامانت تنگ شده اینجوری میفهمه توادم محترمی وهستی وخودشو موظف میدونه احترام بزاره 

شما نباید دوگانگی یجاد کنید ک ایشون احساس کنن شما ازخونواده ش خوشتون نمیاد

کنترل احساسات ی بخشیش اینه نزارید همسرتون بفهمه ازکدوم عضو خونواده ش خوشتون نمیاد

2706