2737
2734

اره دخترعموم

رف روسیه خیلی سخت بود زندگی براش اونجا

برگشت تهران

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

اره به خصوص اگه مدرک دانشگاهیش رو ایران قبول نکنه ملزم هستن یه دوره ای رو تو ایران بازخوانی کنن

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باز کنکور داد؟

نه فک نکنم

دوسه سال اونجا خونده بود

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
اره به خصوص اگه مدرک دانشگاهیش رو ایران قبول نکنه ملزم هستن یه دوره ای رو تو ایران بازخوانی کنن

ن منظورم اینکه ایران کجا رو قبول داره ک مثلا کسی چند ترم اونجا بخونه بعد برگرده ایران

2738

تازه برا ثبت نام نمیدونم چی چیش کلی پول ازش گرفتن

ن منظورم اینکه ایران کجا رو قبول داره ک مثلا کسی چند ترم اونجا بخونه بعد برگرده ایران

اهان منطورتون اینه که نیمه کاره درسش  رو رها کنه؟ 

اگه اینطوره اطلاعی ندارم کسانی که من میشناسم فارغ التحصیل بودن دوباره یه دوره ۲ تا ۴ ساله مجبور به تحصیل شدن تا کد نظام پزشکی دریافت کنن

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
پرنسس میتونی یکم ازش بپرسی بهم بگی خیلی نیازه البته اگ مقدورا واست

ارع

اهان منطورتون اینه که نیمه کاره درسش  رو رها کنه؟  اگه اینطوره اطلاعی ندارم کسانی که من م ...

ن ببینید من‌ دختر داییم خیلی پولداره بعد این بنده خدا سر این ک کنکور قبول نشد کم کم‌ دارن بستریش میکنن بیمارستان حتی پرخاشگر عصبی و...شده خواستم کمکش کنم خانوادش با خارج ایران موافق نیستن اینجام پارتی ندارن ک صندلی بخرن گفتم بهشون بگم بره اونور بخونه بعد بتونه برگرده ولی اطلاعی نداشتم

ن ببینید من‌ دختر داییم خیلی پولداره بعد این بنده خدا سر این ک کنکور قبول نشد کم کم‌ دارن بستریش میک ...

بره دانشگاه های پردیس خرجش زیاده فقط ولی خیلی ها که وضع مالی خوبی داشتن دیدم که اینکارو کردن و مدرکشون رو از دانشگاهای تاپ مثل شهید بهشتی گرفتن .

2706