2733
2739
عنوان

دهم های تجربی بیاید

127 بازدید | 17 پست

حدودا در این ماه چقدر درگیر مدرسه شدید ؟ تقریبا در روز هایی که مدرسه داشتید چند ساعت درس خوندید؟ من حس میکنم خیلی درگیر شدم شاید چون وارد دبیرستان شدم اولش آدم این حس رو داره

مثلا من یکشنبه 5/5 ساعت خودم خوندم ، 3:20 ساعت کلاس تست و نکته داشتم ،یک ساعت مشاوره تحصیلی و سه ساعت مدرسه 

یا دیروز 8:35 ساعت درس خوندم + چهار ساعت مدرسه دوباره تموم نشد یک اینای شب خوابیدم 6/5 پاشدم ادامش رو رفتم تا هشت که مدرسه شروع بشه 

شما هم اینطوری کارهاتون سنگین شده؟

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربی سخته؟

چندمی؟ اگه سخته ولی اگه علاقه داشته باشی میتونی تحمل کنی 

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
2731
خیلییییییی

ووی پروفایلت مارنیه چقدر دوست داشتمش😻😻😻😻

من پارسال مث ی حیوان زحمتکش در خال کار بودم  سرم شلوووغ بودا🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

اخی نگو اینطوری 😅 پس دهم اولش اینطوری سخته میشه بعدش عادی میشه ؟ یا همچنان باید هشت ساعته پیش رفت ؟

2738

واییییییی خدا 

تاحالا هیچیییی نخوندم دبیرا هم پشت سر هم فیلم میفرستن اصلا وقت نمیکنم

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
واییییییی خدا  تاحالا هیچیییی نخوندم دبیرا هم پشت سر هم فیلم میفرستن اصلا وقت نمیکنم

روزی چند ساعت وقت میزاری؟ به جز مدرسه 

من ۵ ساعت میتونم بخوابم

در روز ۹ ساعت وقت میزارم که ۵ ساعتش تایم کلاسه

و واقعا خیلی فشار زیادیه😐💔

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
روزی چند ساعت وقت میزاری؟ به جز مدرسه 

۴ساعت

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

میاید تو تلگرام گروه بزنیم

و اونجا باهم بخونیم

میاید تو تلگرام گروه بزنیم

اره من هنوز تو مدرسه جدید با کسی صمیمی نشدم سوال دارم همش نمیدونم از کی بپرسم 

2706