2737
2739
اتفاقا من همه اینارو برای دختر دار شدن رعایت کردم اما باز هم پسر شد خواست خداست همه چیز  خدارو ...

خداحفظشون کنه عزیزم اخه خانواده من بیشتر دخترزان خانواده شوهرمم ۵۰ ۵۰ دختر پسر دارن فک کنم اینسری دختردار بشم چون ژنمون بیشتر دخترزان  

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ربطی داره مگه ....

اسپرم ضعیف ناباروریه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2738
من دخترر میخام عزیزم

دختر میخوای؟

ماه اقدامات ترشی و آبغوره و غوره بخور و چند روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی داشته باش 

اسپرم حاوی کروموزوم yy که مال پسر هست دوروز بیشتر زنده نمیمونه پس سه روز قبل از تخمک‌گذاری نزدیکی داشته باش

ببخشین چه خجالتی چیزی گفتم که خجالت آور باشه

اینکه با پرویی اومدی میون چند تا خانوم این حرفا میزنی.خانومت میدونه تو نی نی سایت و چه تاپیکایی هستی؟ شوهر من که چنین کاری کنه تا ابد از چشمم میفته

قبل اقدام گرمیجات زیاد بخورین  مثل فلفل قرمز  احتمال زیاد نینیتون پسر میشه

فقط اینا نیست.  عوامل زیادی هست که تاثیر داره

من خیلی تحقیق کردم و موفق شدم

اما چندتا از فامیلامون با اینکه تحت نظر دکتر بودن به جنسیت دلخواهشون نرسیدن

2706