2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم چ چیزایی ک نگفت بهم

1702 بازدید | 94 پست

ی کاری کردن ب شوهرم ۲۲ و ب او ۴۴ تومن رسیده گفتم حالا او میخواد چیکار کنه با پولش گفت ۳ تومن ب زنش قول داده پوت بگیره من نگفتم بهش چیزی بگیر گفتم کاش تو هم کاش ی ذره اهمیت میدادی ب ما . گفت تو کجا میری و هزار حرف دیگه ک واقعا خورد شدم تو رو خدا توروقران دعا کنید کارم درست بشه بچه ها دیشب واقعا فهمیدم ما زنا چقدر بدبهتیم برای ۱۰۰۰تومن باید جواب پس بدهیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

لطفا قبل پست کردن تاپیکتونو ی بار بخونید ببینید خودتون متوجه میشید چی نوشتید؟ او کیه زنش کیه؟

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2738

این که گفته تو کجا میری یعنی چی 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

عزیزم خودتو با دیگران مقایسه نکن و اینکه عادت نکرده الان یهو بخوای ازش اینقدر پول درخواست کنی ازت هی میپزسه کجا خرج کردی اینو همیشه بدون ریز خرج هاتو بهش نگو مثلا گفت چیکار کردی قیمت دقیق نگو اگر بیست خرید کردی بگو 50

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
او که بود و چه کرد!

دوست شوهرش است و قرار است یک مقدرا از پولش را به خانمش تقدیم کند به همین دلیل استارتر قصه ی ما ناراحت حال است

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
خو اونطوری ام شوهر سو استفاده میکنه.شوهر وظیفه ش خرج زنو بده

توی ایران و با فرهنگ غلط ما اینطوره، وگرنه واقعا اینطوری نیست، کسی نباید خرج کسیو بده، خونه داری هم‌ شغل زن نیست وظیفه ی هر دو نفره، مگه اینکه خودشون با هم به توافق برسن و تقسیم کار کنن

من ده سال شاغل بودم بر اساس تجربه عرض کردم 

خدایا شُکرت ❤
دوست شوهرش است و قرار است یک مقدرا از پولش را به خانمش تقدیم کند به همین دلیل استارتر قصه ی ما ناراح ...

ای وای بر من😆🤦‍♀️

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2706