2733
2739

مدیتیشن

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرست برای چیه؟

من الان از استرس یک هفتس نخوابیدم، دهانم انگار چوب خشکه، نفسم سنگینه

خیلی حال بدیه

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2728
استرست برای چیه؟ من الان از استرس یک هفتس نخوابیدم، دهانم انگار چوب خشکه، نفسم سنگینه خیلی حال بدی ...

هیچی از وقتی بچمو از دست دادم همش اضطراب و دلشوره دارم نفس تنگی گرفتم قلبمم تند تند میزنه

دردم به ز طبیبان مدعی، باشدکه از خزانه ی غیبش دوا کند

عزیزم اگه بتونی حداقل چهار پنج جلسه بری پیش یه روانشناس خوب خیلی بهت کمک می کنه. توش قلبتم سعی کن خواب و تغذیه ات رو منظم کنی بالاخره سوگواری می تونه باعث بشه به بدنتون بی توجه باشین. 

2738
کلاس برو باشگاه برو

اره اتفاقا تو فکرشم. میخوام برم فرهنگسرا کلاس ثبتنام کنم بزنم بیرون از خونه به بچه فکر نکنم

عزیزم اگه بتونی حداقل چهار پنج جلسه بری پیش یه روانشناس خوب خیلی بهت کمک می کنه. توش قلبتم سعی کن خو ...

حتما میرم اخه از کنترلم خارج شده 🤕

هیچی از وقتی بچمو از دست دادم همش اضطراب و دلشوره دارم نفس تنگی گرفتم قلبمم تند تند میزنه

الهی عزیزم، منم این درد کشیدم قشنگ میفهمم چی میگی😭😭

تاپیکتو خوندم واسه پزشکه، خدا ازشون نگذره ، نمیدونن با یه خطا چی سر آدم میارن

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
الهی عزیزم، منم این درد کشیدم قشنگ میفهمم چی میگی😭😭 تاپیکتو خوندم واسه پزشکه، خدا ازشون نگذره ، ن ...

اره عزیزم عین خیالشم نیست‌. حالا ازش شکایت کردم دعا کن جواب بده شکایتم. بچم و کشت خودمم داشت میکشت.

2706