2737
2734
عنوان

پسره زنگ نزده هنوز

322 بازدید | 26 پست

سر صبحی یادم اومد،ریختم بهم😭مخصوصا ک دوروبریام هی مزدوج میشن

اگه نمیزنیدم هنوز ذهنم درگیر پسره ست،همون ک دوماهه همو دیدیم و شماره گرفت از معرف و زنگ نزده،همون ک گفتم معرف میگه( :هی بهم زنگ و پیام داده ک والا بلد نیستم چی بگم و ... میام خونتون و پیش خانمت ک یچیزایی بهم یاد بدین بعد یهو معرف کرونا گرفت ،دووووهفته حالش بد بود و نیومد سرکار،وقتیم اومد از پسره گفت ک بخدا پیگیر بوده ولی خب بلد نیست شرم میکنه سختشه باید بشینم بهش حتی اس ام اسو بنویسم ک بفرسته برات برا شروع اشنایی،وگرنه پسر پاکیه و خیلی سادست و ...ولی الانم ک من خوبم تا۲/۳روز دیگه حتما تماس میگیره باهات،و میدونستم نابلده ولی ن تا این حد و )

چرا سر نمیگیره این اشنایی،میترسمم اصرار کنم ب خدا و مصلحت نباشه،ولی خب ی اشناییه ک قرار نیست حتما عقد هم شیم

الان از۲/۳روز شد ی هفته و خبری نیست البته نیدونمم معرف سرش خییلییی شلوغه و تقصبر اونم هست

یعنی پسره نابلد ک باید یکی دستشو بگیره واین طرفم ی معرف بیخیال ک ن ولی یکم اره ک سرش شلوغه و الویتش طبیعطا کارهای خودشه

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

دیگه انقد پاکی هم خوب نیست حس خوبی نسبت به اینجور پسرا ندارم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم متنتو یجوری نوشتی آدم متوجه نمیشه چی میگی .. ولی خب میتونم اینو بگم که منتظر نمون ؛ واست مهم ...

داخل پرانتزه حرفهای معرف در مورد پسره

اینجا نوشتم یکم ذهنم خالی شه،

بیشتر ازینکه از پسره خوشت بیاد از ازدواج خوشت میاد، نکن این کارو

خودمم اینجوری متوجه شدم،چون پسره رو نمیشناسم هنوز

2738
کسی ک نمیتونه ک نمیتونه ی اس ام اس برای آشنایی بده واقعا ادم مناسبیه برات؟

شاید خودمو گول میزنم ک بهتر با دخترا نبوده،اخه دیدم دوروبرم پسرای اینجوری ک ادمهای خوبین وقتی بشناسیشون

گلی چن سالته

۲۸م ،میدونی دلم میخواد مستقل شم ،تنهام،درس و کارمو هم دارم،نمیخوامم سنم بره بالاتر

متاسفانه هیم خاستگار دارم بیشتر هوای ازدواج میفته کلم

دیگه انقد پاکی هم خوب نیست حس خوبی نسبت به اینجور پسرا ندارم

ترسیدم از پسرجماعت،انقد ک با دخترا هستن،واسه همین اینو مثبت دیدم تو پسره

چقد عجله داری واسه ازدواج  شاغل نیستی؟

چرا شاغلم،کجا عجله 😄وقتشه دیگه،بگذره ذوقشو دیگه ندارم

2706