2737
2739
عنوان

یکی به من بگه چبکارکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما به نیازمند کمک کن صدقه باعث رفع بلا میشه

هیچ وقت از داشته هات پیش کسی چیزی نگو چون شاید دلی بشکنه اینطوری گرفتار بشید شما این ماه امتحان کن نتیجه اش میبینی

2728
والا ماعم همینیم تا میایم پس انداز کنیم یه چیزی پیش میاد همین چند وقت پیش قرار بود برای خونه چیزی ب ...

هفته ی پیش پنج میلیون هزینه تعمیرماشین دادیم قرض گرفتیم منتظربودیم حقوق همسرم بریزن پس بدیم دیشب دوباره ماشین خراب شدهمسرم مجبورشدبزاره کنارخیابون بمونه الان یه هزارتومن هم نداره بخوادماشین تعمیرکنه

پس انداز برای زندگیه،خوب تولحظه زندگی کنین خوش باشین،این موج منفی خودتونه ،برنامه ریزی داشته باشین ش ...

عزیزم اصلاپس اندازبه درک مابخاطراین مشکلات حتی نمیتونیم درست وحسابی لباس بخریم الان فصل سرماس بایدبرای بچم کاپشن وپوت بخرم اماکل پول میره برای مریضی یاماشین

2738
خونم همیشه تمیزه امااین چه ارتباطی به شرایط مالی داره؟؟؟

خیلی ربط داره کلا انرژی منفی روزی ادما رو هم کم میکنه 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
چه جالب،من فقط شنیده بودم که شب هانبایدخونه روجاروکردروزی کم میکنه

دعای حشر  بخون هر روز شمع ادابو رسوم خودش رو داره برای روشن کردن سرچ کن هست تو نت شاخه درخت کاج و... من که خیلی انرژی میگیرم ازینا 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2706