2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه از سشوار استفاده میکنه سشوار خیلی خوبه 

من برا همسرم خریدم الان همیشه بعد حموم ازش استفاده میکنه و میگه خانومم یادته سشواره رو میگم بعله مگه میشه کادو خودمو یادم نباشه 😂😂 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

یبارم براش به یه مناسبتی جعبه ابزار خریدم با وسایل داخلش چون همسرم به این چیزا علاقه داره ماشینم که داره دیگه بیشتر بدردش میخوره توخونه هم که هرکاری باشه ماشین لباسشویی و گاز و ابگرمکن خودش انجام میده دیدم جعبه ابزار خوبه کاربردی هست براش خریدم خوشحالم شد پسندش بود 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2706