2733
2734
عنوان

شوهرم در اتاق خوابو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 46 پست

اسی جان ناراحت نشی ولی شما هم مقصری و معلومه خیلی موارد از این دست هست که بدون سیاست رفتار کردی.حالا درِ اتاق فدای سرت.سعی کن برخورد درست رو باهاش یاد بگیری بعدم می بینی سر خانوادش حساسه،به دروغ هم شده ازشون تعریف کن و ظاهرسازی کن ک دوسشون داری دل شوهرتو به دست بیار  

آخه همیشه آبرومو حفظ کردم میخوام کسی نفهمه ک درو شکسته

قبلا هم سابقه داره موقع عصبانیت وسیله بشکنه؟شوهر من اینجوریه همیشه منم سعی در حفظ آبروم دارم

خدایا شکرت بالاخره ما هم داریم خونمون رو میسازیم⚘😊🌷🌺🏡💒
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از بس ک به ما خوبی نکرده ازش بدم میاد از طرفی هم بیشتر حساس شدم چون شوهرم تو این موضوع ب این کوچیکی ...

منم خیلی با مادر شوهرم رابطه خوبی نداشتم ولی هر کاری میکنم که رابطه بین بچه هام و مادر شوهرم خوب باشه. 

بچه ها قاطی ناراحتی هاتون نکن عشقم

2728
از بس ک به ما خوبی نکرده ازش بدم میاد از طرفی هم بیشتر حساس شدم چون شوهرم تو این موضوع ب این کوچیکی ...

قیمه ها رو تو ماستا نریز گلم

واضحه همیشه شمشیرو از رو میبندی در حالی که اینطوری اول خودت بد میبینی.. لااقل به بچه یاد بده با زبون ریختن کارشو پیش ببره. یه جون اضافه کنه به اسم مامانبزرگش هیچی نمیشه.. خیلیا به غریبه ها یا حتی اونایی که اولین بار میبینن پسوند جون اضافه میکنن یا عزیزم خطاب میکنن این آداب معاشرته که بچه باید یاد بگیره 

بذار هرچی که نوه های دیگه میگن بچه شما هم بگه

قبلا هم سابقه داره موقع عصبانیت وسیله بشکنه؟شوهر من اینجوریه همیشه منم سعی در حفظ آبروم دارم

آره میگم ک کلا انگیزه برا خرید دکوری ندارم کل دکوریای جهازمو همون اول شکست دیگع کم مونده لوسترم بکشه پایین بشکنه

ب
قیمه ها رو تو ماستا نریز گلم واضحه همیشه شمشیرو از رو میبندی در حالی که اینطوری اول خودت بد میبینی. ...

پسر برادرشوهرم میگه مادر همه نمیگن

دیگه دوست نداشتم ولی شوهرم اینطوری وحشیانه انجامش داد تا عمر دارم یادم نمیره خریت دیشبشو

ب
والا منم‌تعجب میکنم از این بحثهای بیخودی  من مادرشوهرم اینقد بد ذاته ک‌نگو .اما ب بچه هام یاد ...

بسیار عالی

بچه برقراری ارتباط زبانی با دیگران رو از ما یاد میگیره.. و برای پیشبرد کارهاش نیاز به معاشرت صحیح داره. فکر کن همه بگن مامان جون اونوقت بچه شما یه چیز دیگه بگه. خوب ناخودآگاه تو ذهن مامان بزرگه اول اونایی که جون گفتن پررنگتر میشه.. از قدیم گفتن احترام بذار تا احترام ببینی

2738
آره میگم ک کلا انگیزه برا خرید دکوری ندارم کل دکوریای جهازمو همون اول شکست دیگع کم مونده لوسترم بکشه ...

قبلا ک دکوری هاتو شکست ب مامانت اینا چی گفتی؟

خدایا شکرت بالاخره ما هم داریم خونمون رو میسازیم⚘😊🌷🌺🏡💒
قبلا ک دکوری هاتو شکست ب مامانت اینا چی گفتی؟

یکی دوتاشو میگفتم یکی جاش میخریدم یکی تعمیر میکردم یا از جلو چشم برمیداشتم یا میگفتم دستم خورد مامانم اینا فک میکنن اوایل ازدواج دیگه مشکلاتمون حل شد نمیدونن بازم دعوا میکنیم

ب
پسر برادرشوهرم میگه مادر همه نمیگن دیگه دوست نداشتم ولی شوهرم اینطوری وحشیانه انجامش داد تا عمر دار ...

کار شوهرت که خیلی زشت بود

اما انگار دل پری داشته از شما

بعد میگی مامانم نبینه.. مهم نیست شوهرت باید خجالت بکشه نه شما

کار شوهرت که خیلی زشت بود اما انگار دل پری داشته از شما بعد میگی مامانم نبینه.. مهم نیست شوهرت بای ...

والا گل وبلبل بودیم باهم حداقل تو ۶ماه اخیر ولی دیشب بچه تا از دهنش دراومد دعوا درست کرد

ب
2706