2737
2734

چرا رو بیخیال

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هووووف بیخیال

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 
2728
2738
رشتت چیه؟ نمیتونی مجدد کنکوربدی؟ بری دنباا علاقت

رشتم مهندسی کامپیوتر 

روزانه سراسری هم درس میخونم 

معدلمم همیشه بیست بوده .

الان کامپیوتر و دوست ندارم 

و نمی‌دونم چی رو دوست دارم یا علاقم چیه فقط هر روز زجر میکشم 

دلم خیلی گرفته .  احساس میکنم تو زندگی شکست خوردم و بی استعدادم  رشتمو دوست ندارم ولی حت ...

تو بی استعداد نیستی اگر کسی بهت اینو گفته غلط کرده و حرف مفت زده اگرم خودت فکر میکنی مطمین باش داری اشتبا فکر میکنی حتی اگه شکستم خورده باشی پاشو قوی تر ادامه بده شکست پایان راه نیست اگرم رشتتو دوسنداری تغییر رشته بده و کاری ک دوسداریو بکن حتما چون هیچی مهم تر ازین نیست اصلنم نگو دیره یا بخوای بگی سنم فلانه وو اینا بی سنیو تجربه کن حقیقتا سن فقط ی عدده تو هرسنی هرکاری بخوایو میتونی بکنی.گریه هات ک تموم شد پاشو برا زندگیت برنامه ریزی کن و قوی ادامه بده اما تسلیم نشو💕

تنهایی شاید ی راهه راهیه تا بی نهایت....
رشتم مهندسی کامپیوتر  روزانه سراسری هم درس میخونم  معدلمم همیشه بیست بوده . الان کامپیو ...

خب وقتی اینهمه توی رشتت استعدادداری و رشته خیلی خوب وکاربردی وباکلاسی هم هست، خودتو چرازجرمیدی

دقیقااااا من خودم یبار رشتمو بدلیل عدم علاقه تغییردادم وخیلی خوشحالم

بهترین کاری ک میتونستی بکنی👌هیچی به اندازه حال خوبمون مهم نیست

تنهایی شاید ی راهه راهیه تا بی نهایت....
تو بی استعداد نیستی اگر کسی بهت اینو گفته غلط کرده و حرف مفت زده اگرم خودت فکر میکنی مطمین باش داری ...

ممنونم عزیزم 

تو خیلی ماهی 💕

من بیشتر از شکست دوباره میترسم 

میترسم برم تغییر رشته بدم تو رشته جدیدم هم نتونم موفق بشم .

و لنگ یه لیسانس معمولی بمونم .

از طرفی خانواده من همه باهوشن و سر بهترین شغل ها و رشته هان 

هیچ کس مثل من نیست 

دقیقااااا من خودم یبار رشتمو بدلیل عدم علاقه تغییردادم وخیلی خوشحالم

من تغییر رشته دانشگاهی رو میگم تو مقطع لیسانس 

می‌خوام از کامپیوتر برم معماری 

ولی نمی‌دونم استعداد طراحی دارم یا نه 

اگه این بارم اشتباه کنم دیگه خدا می‌دونه چی میشه