2733
2739
عنوان

بدم شوهرم پاک کنه؟

342 بازدید | 26 پست

جاریم فردا کار ضروری داره پسرشو میاره خونه ما تقریبا ۳ سالشه تازه از جیش گرفتنش میگم اگ پی پی یا جیش داشت بدم شوهرم پاکش کنه یا ببره دستشویی؟یا باید خودم ببرم بخدا فکرشم حالموبد میکنه

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقد نفهم و بی فکره. 

گفتم کار ضروری

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2738
قرار شد قبولش نکنی ک چیشد همه گفتن قبول نکن چون باید ب تو زنگ میزد

نمیشه عزیزم شوهرم به هیچ عنوان قبول نمیکنه ک کنسل کنه و خودم هم نمیتونم زنگشون بزنم چون زنگم نزدن درواقع بچرو به همسرم سپردن ن به من 

به جاریت بگو دستشوییشو نمیتونم بگیرم بزار. با شوهرم هماهنگ کنم

جاریم به من چیزی نگفته بچرو بشوهرم سپردن اما شوهرم تاالان یکبارم پوشک پسرمو عوض نکرده

بهش بگو فردا رو استثنا پوشک کنه.  وییی من وسواسم فکر اینکه بچه بیاد خونمو به گند بکشه عذابم مید ...

پوشکم کنه اگه مدفوع کنه باید ببره بشوره نمیشه که بچه بسوزه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
جاریم به من چیزی نگفته بچرو بشوهرم سپردن اما شوهرم تاالان یکبارم پوشک پسرمو عوض نکرده

خب تو که بچه داری پس چرا سختت میاد ،اونم بچس خب فرقی نداره

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
خب تو که بچه داری پس چرا سختت میاد ،اونم بچس خب فرقی نداره

ن برای من فرق داره ...چون جاریم بود هیچوقت پاکش نمیکرد مطمئنم

2706