2733
2739
از وقتی به نی نی غذا میدید شیر چطور و چقدر میخورن؟ اگه شیر خودتونو میدید چند ساعت یه بار و چند دقیقه میخو ه و اگه شیر خشک چند سی سی؟خواهش میکنم جواب بدید دخترم شیر فقط تو خواب میخوره زوری بهش شیر خشک میدم با قاشق و.... ولی اونوقت دیگه غذا نمیخوره تپیعنی هم شیر و هم غذا رو بد میخوره
بچه منم چندوقته خیلی شیر کم میخوره فقط تو خواب شیر خشکم لب نمیزنه ولی فرنی میدمش خیلی خوب میخوره باشیر خشک درست میکنم
صدای گامهای تو ضربان زندگی من است بامن راه بیا هنوز تشنه زنده بودنم...عاشقتم همسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نینیه من کلا خوش خوراکه - ولی یه وعده غذا تقریبا جای نصف یه وعده شیر رو براش میگیره چون بعد غذا همیشه دلش شیر میخواد- الان 6 ماه و 20 روزشه من تقریبا روزی 2 وعده فرنی و دو وعده سوپ گاهی هم 1 وعده بهش میدم
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
2740
دخمله منم سیب دوست داره میتراشم با سر قاشق بهش میدم
دیشب یه تیکه گنده رو همینجوری الکی الکی و یه ذره یه ذره خورد

شمیم من غیر ازینکه دختر من کلا خوش خوراکه من براش بیبی انیشتن میذارم و وقتی داره نکاه میکنه بهش غذا میدم
فکر کنم 8 کیلو باشه- نینیه تو چقدره؟
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
2706