2737
2739
عنوان

فیلم دیدن از گوشی به تلویزیون

100 بازدید | 5 پست

سلام.من موفق شدم از گوشی به تلویزیون وصل شم برای فیلم دیدن.دیروز قسمت اول زخم کاریرو دیدم.امروز که اومدم ببینم میگه باید اشتراک بگیریو بخری اینا .گردنم هست.چجوری میشه رایگان ببینم .یا اصلا میشه ..از کجا میشه دید چه سایتی چه برنامه ای

من با این برنامه که عکسشو میزارم گوشیمو به تلویزیون وصل میکنم اتصالشم خیلی راحته رایگانم هست اشتراک و اینام نمیخاد 

داخل بازار سرچ کن اسمارت ویو چندین تا برنامه میاره بالا ولی فقط همینی که عکسشو گذاشتم بگرد پیداش کن نصب کن 

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

اینم عکس برنامه

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم برنامه رو نصب کردم بعد رفتم فیلمو میگه اشتراک میخواد

اها شما با فیلمو می بینی 

من فیلما رو از اپارات یا خود گوگل آنلاین میزارم می بینم اشتراکم نخاسته