2737
2739
سلام دوستان همراه وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم دوستان براتون دعا ...

سلام عزیزم 

به نیت حاجت روایی همه و سلامتی شون 

200 تا میفرستم 🌹

نور خواهی مستعد نور شو.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

خدارو شکرت که بنده های خوبت رو بهم نشون میدی

ممنونم

دوست خوبم خیلی مهربونی جهان با شماها زیباست

منم حتما صلوات میفرستم الللهم صلی علی محمد دال محمد  وعجل فرجهم

2731
سلام دوستان همراه وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم دوستان براتون دعا ...

فدات بشم عزیزدلم انءشاالله بحق فاطمه زهرا هرچی از خدا میخوای با دل خوش بهت بده و عاقبت بخیر بشی دوست مهربونم  منم برات فرستادم به نیابت از شهید ابراهیم هادی

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌷
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌷

سپاس بی اندازه خواهرگلم... اجرت با خدای مهربان🙏🏻

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
برای حاجت روایی خواهر گلم @درمسیرخدا   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ ...

مهربونم... دلم شاد شد.. خدا دلتو شاد کنه🙏🏻

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2740

ابراهیم هادی رو خیلی دوس دارم خیلی ممنونم خواهر قشنگم الهی حاجتروا بشی ۱۰۰ تا میفرستم

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤

سلام عزیزدلم

ممنون 

منم 500 تا 

💕🙏

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

سلام عزیزدلم .ممنونم که همیشه یادم هستی. من ۱۰۰تا صلوات برای شهید هادی و ۱۰۰تا صلوات برای خوشبختی شمامی فرستم‌عاقبت بخیر بشی .

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
برای حاجت روایی خواهر گلم @hhana54   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ ع ...

ممنونم🌺🌺🌺🌺

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706