2737
2734
عنوان

دوستان خواهش میکنم بیاین چرا پوست خواهرم اینجور میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 42 پست

من 5 ساله اینجوری میشم  کاملا دونه دونه ریز میریزه مثل کک خوردن خیلیم میخاره 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حساسیته من خودم اگه بادمجون یا فلفل بخورم بلافاصله اینجوری میشم

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2740
این گردنشه  امروز شکمش اینجورشد. هرجاش بخارونه اینجور میشه..گاهی با دستش یه جارو میمالونه تا ...

عموی من با سرما اینجوری میشه پوستش فورا ورم میکنه 

اگه چیزی نمیخوره ک حساسیت زا باشه شاید به یاین خاطر باشه 

وبلاگم 😍 بزن رو لینک 😍😍 نظرتو برام کامنت کن 🎆
از کجا بفهمیم به چی حساسه؟روزی هزار چیز میخوریم

یه سری غذاها حساسیت زا.

مثلا بادمجون و گوجه و بادوم زمینی و ...

که تابلو و خیلیا میشناسن.

ولی ببینین مثلا چی میخورین خیلی بیشتر تحریک میشه و میخاره.

مثلا ادویه 

نه هروقت یه جاشو هی بخارونه اینجور میشه.موقع های دیگه نه

حساسیت داره با خاروندن تحریکش میکنه اینجوری میشه.منم پارسال اینجوری بودم.درست شد

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
منم تابستون ها که بیرون میرم و افتاب به دستام میخوره برمیگردم خونه میخاره و میخارونم اینطور میشه دست ...

یعنی اگه آمپول ضد حساسیت بزنه دیگه هیچ وقت به چیزی حساسیت پیدا نمیکنه؟

حتما به چیزی الرژی داره

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت