2733
2734
عنوان

از چیه شوهرتون خوشتون میاد؟! +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 126783 بازدید | 1851 پست
یه سوال  کسی که مو بکاره موهاش مصنوعی دیده نمیشه؟ مخصوصا خط مو که روی صورته

نه همسر من کاشته طبیعی

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیبیل 

عرضه س

مهربونی و خانواده دوست بودنش

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2731

از همه چیش 😍

از اصالتش

از شخصیتش 

از لبای مهربونش

چشمای عسلیش

دستای مردونه اش 

آغوش گرمش

عطرتنش... 

قربونش بشم من 

اگه اینجا بود میگفت بمونی برام 

همیشه گمان میکردم عشق دروغ است ، تا آنکه « تو » آمدی...

شوهرم خشکلههه خیلیییی نازه هر کس میبینه بدون استثنا تعریف می‌کنه اما متاسفانه قدش بلند نیس 

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 

از چشمای عسلیش👦چهره همیشه خندونش تو اوج خستگی😀مهربونی و صبوری شو که نگم دیگه😚قدش متوسطه اهل ریش و سییبیل گذاشتن هم نیست بجز محرم چون تعزیه میخونه.خلاصه چهره ش معمولیه اما برای من زیباترینه😍😍😍

بیا الان میخوام عکس کامل بذارم 

دیگه دیر اومدم خخخ 

مشخصه شوهرت زیباست 

سعی کن عکسشو زیاد نذاری 

بازم جای برادری 😁

من که بخاطر شوهرم مهمونی حتی کم میگیرم از نگاه بهش اذیت میشم چند بار پیشنهاد مدلینگ بهش دادن بارها خودم با دعوا تیپ و طرز لباس پوشیدنشو خراب کردم ولی بازم جذابیتش کم نمیشه لعنتی 

این موضوع تا وقتی جالبه که ازش اذیت نشی وقتی اذیت بشی دلت میخواد شوهرت شبیه میمون باشه 😅😅😅

البته اونم دقیقا روی من همینطوره و اذیت میشه خخخ

خدا رحم کنه به دوتا دیوونه 🤣🤣🤣

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س