2737
2734
عنوان

یبوست نوزاد شیرخشکی

1023 بازدید | 28 پست

دیگه بریدم واقعا همه چیزو امتحان کردم، شکمشو چرب کردم، با گوش پاک کن مقعدشو چرب کردم بهش قطره بیبی کر دادم، بیلی ناستر دادم 

واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم ۴ روزه شکمش کار نکرده

خدایا شُکرت ❤

شکمشو ماساژ بده

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دادن، هر روز با روغن زیتون دو سه بار ماساژ میدم ولی اثری نداره

یکم مثل حالت دستشویی بغل بگیرش انگار روی توالت فرنگی یا یه صندلی گود نشسته باشه یه دست روی شکمش یکی هم زیر زانوهاش 

اینجوری بغلش کن ببین بهتر میشه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
شیر خشکش رو شاید غلیظ درست میکنید و یا شاید بهش نمیسازه

نه معمولی درست میکنیم، شیرخشکش گیگوزه دو ماهه داره مصرف میکنه مشکلی نداشته الان ده روزه این حوری شده به سختی شکمش کار میکنه 

خدایا شُکرت ❤
2740
نه معمولی درست میکنیم، شیرخشکش گیگوزه دو ماهه داره مصرف میکنه مشکلی نداشته الان ده روزه این حوری شده ...

ما مقدار خیلی کم ترنجبین رو میجوشانیم و صاف میکنیم به مادر میدیم و یه قاشق چای خوری به نوزاد 

آره یه دکتری هم بهم اینو گفت ولی ترسیدم امتحان کنم دیگه به عنوان راه حل آخر همین کارو میکنم

من بچم پنج ماه و نیمس دکتر گفت غذا کمکی رو شروع کن الان دو روزه بهش ابم میدم دیگه نمیدونم

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
شیرخشک چی میدی؟ شیرخشک رو دقیق درست میکنی؟

گیگوز میدم، اره دقیق درست میکنم به ازای هر ۳۰ میل یه پیمونه شیر خشک، حتی روشم با یه کاردک صاف میکنم که یه گرمم بیشتر نشه 

خدایا شُکرت ❤
باشه ممنونم امتحان میکنم

اگر بتونی یکمم پاهاش به سمت شکمش فشار بدی خوبه ولی بهترین راه همون دادن آبه خشکیشو برطرف میکنه مقعدشو بیشتر چرب کن و ببخشید اگر میتونی براش ماساژ بده 

آب گرم هم خیلی عالیه یه لگن آبی که بچه نسوزه درست کن بشونش تو آب خییییییلی راحت میشه و إن شاء... برطرف میشه

دراز کش کن بچه رو، پاهاشو حرکت دوچرخه بزن

شیر خشکشو عوض کن، شاید الان بهش نمیسازه

نمیدونم چند وقتشه، اگه شش ماه بیشتره، انجیر بزار تو آب،آبشو بده انجیرشم بده

میوه بده، یه شربت انجیر داروخونه داره من اونو میدم راحت کار میکنه، فقط قبلش به دکترش بگو

مقعدشو با وازلین چرب کن هم خوب میکنه اگه زخم باشه هم روون

متاسفانه پسر منم یبوست بود، به سختی گذروندم این دوران رو

2706