2733
2734

بچم یکسالو نیمشه شهر غریبم شوهرم خیلی مریضه منم یجور بچمم یجور دیگ خواب نداره و روی زبونشم افت زده خیلی التماس دعا دارم دعا کنین بدتر نشیم و زود خوب شیم😫😫😫😫😫😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شا اللہ این روزایہ بد میگذرہ صبور باش خدا شفا میدہ ان شا اللہ 

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
2731

منم دوتا بچه ده و ۷ ساله دارم هر دو از مدرسه کرونا گرفتم

خودمم گرفتم

شهر غریبیم

همسرمم شیفته 

انشالله هر چه زودتر حال شما و خانواده تون و همین طور ما خوب بشه 😔⚘

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
منم دوتا بچه ده و ۷ ساله دارم هر دو از مدرسه کرونا گرفتم خودمم گرفتم شهر غریبیم همسرمم شیفته  ...

ای بابا شوهرت نگیره اون؟کجا کتر میکنن اوشون؟ بعد هی میگن بچه های طفل معصومو بفرستین مدرسه خدا عقلشون بده

براتون حمد میخونم الهی به زودی خوب بشین 

برای دخترت قطره نیستاتین بگیر بزن چون خیلی دردناکه 

قطره و شیاف استامینوفن هم تو خونه داشته باش اگه تب کرد بتونی کنترل کنی

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738
ای بابا شوهرت نگیره اون؟کجا کتر میکنن اوشون؟ بعد هی میگن بچه های طفل معصومو بفرستین مدرسه خدا عقلشون ...

امشب رو شیفته فردا ساعت ۲ میاد

اره به خدا با جون بچه های مردم بازی میکنن

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️

عزیزم داروهای بچه ت چی هستن ؟ آزیترومایسین رو طبق دوز درست بهش بده روز اول سه سی سی روز دوم تا پنجم یک و نیم سی سی  تا جایی که یادمه 

دقت کن به روز هاش که بیشتر و کمتر ندی 

روی تایم داروهاش حساس باش الان خودت هم وضعیت خوبی نداری به خودت برس حتما غذاهای کم زحمت و مقوی درست کن که سر پا بشی

گوشت توی شیشه درست کن حتما آبشو هم بخوره خوبه اگه نمیخوره با گوشت کوب بکوب با سرنگ گوشه دهنش خالی کن مولتی ویتامینشو به موقع بده برای افت دهنش زردچوبه رو با آب خمیر کن بذار روی آفت دهنش خیلی میسوزه ولی توی یه دقیقه آفت رو از بین می‌بره 

دم نوش هم با سرنگ بهش بده 

تا میتونین کباب بخورین گوشت، مرغ ، قارچ هر چیزی گیرت میاد کباب کن 

گوجه کبابی روزی سه تا بخورید حتما 

قرص ویتامین سی روزی دو تا بخورید 

اگه مولتی ویتامین جدید برای بچه ت بخری بهتره چک کن ویتامین سی توش داشته باشه میگم جدید چون ویتامین سیخیلی حساسه و خیلی زود از بین می‌ره اگر توی بیماریش یه مولتی ویتامین جدید باز کنی بهتره چک کن حتما زینک داشته باشه برای اشتهاش هم خوبه بخور سرکه به شدت به خاله م کمک کرد ریه ش درگیر بود اصلا نمیتونست نفس بکشه افت اکسیژن هم داشت ولی با بخور سرکه سر پا شد قشنگ 

آب هویج هم آماده بیرون میفروشن آب میوه فروشی ها دو تا بطری بخرین توی خونه یه سره بخورین

ان شاالله زودتر خوب بشین سخته واقعا می‌فهمم 

.