2733
2734
تا موقعی که خودتو قبول نداشته باشی همینه آدمی که خودشو هرجوری هست پذیرفته و دوست داره خودشو با بقیه ...

چه جوری خودمو قبول کنم 

اصن من هیچی

خودت چه جوری خودتو دوست داری

خیلی خستم...😄🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای خودت باید ارزش قائل بشی تا بتونی اعتماد بنفش بگیری

بعدش دیگه میفهمی ک مقایسه کردن خودت ، یک نوع توهین به خودته

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
2728

من معمولا سر این که بقیه چقد پول دارن یا شاخ بازی در میارن خودمو مقایسه میکنم 

ولی قیافه چیزی هست که دست خودت نیست و هر جور که هستی خودتو دوست داشته باش

یک مرد ولی ضد مردان سرزمینم
برای خودت باید ارزش قائل بشی تا بتونی اعتماد بنفش بگیری بعدش دیگه میفهمی ک مقایسه کردن خودت ، یک نو ...

چه جوری برا خودم ارزش قاعل شم 

خب من واقع بینم 

میدونم بعضی ویژگیارو ندارم

خیلیا ازم سرترن

خیلی خستم...😄🙂
چه جوری خودمو قبول کنم  اصن من هیچی خودت چه جوری خودتو دوست داری

دوست نداشتن از عدم رضایت میاد

به این فکر کن که قرار نیست همه آدما شکل هم باشن

هرکدوم یه جوری زیبان و هرکسی بهش یه چیزی میاد و اگه همه یه شکل و یه جور بودن دنیا واقعا جای مزخرف و یکنواختی میشد

کاری که میکنی یا رشته ای که میخونیو دوست داشته باش...برو دنبال چیزی که بهش علاقه داری...

اگه دوست داری تغییر کنی تغییر کن اما برا دل خودت نه برا نظر بقیه و نه برا اینکه شبیه یکی دیگه بشی

فرایند زمان بریه منم کلا چون هیچوقت تو فاز مقایسه خودم با بقیه نبودم دقیق نمیدونم چجوری راهنماییت کنم

دوست نداشتن از عدم رضایت میاد به این فکر کن که قرار نیست همه آدما شکل هم باشن هرکدوم یه جوری زیبان ...

میخوام بگم به مامانم 

بگم خودمو دوس ندارم 

چه فکری میکنه دربارم یا چه عکس العملی نشون میده نمیدونم😶

خیلی خستم...😄🙂
2738
چه جوری برا خودم ارزش قاعل شم  خب من واقع بینم  میدونم بعضی ویژگیارو ندارم خیلیا ازم سر ...

خیلیام هستن که  ازشما پایین ترن

باید نسبت به خودت احساس خوبی داشته باشی 

واقع بین منفی نباش ، واقع بین مثبت باش . حس خوب نسبت به خودت از درونت سرچشمه میگیره نه از ظاهر

مثال میگم اگ من بشینم بگم دماغم که یکم بزرگه ، لبخندم ک میزنم خط میوفته ، گونه مم زیادی کپلیه ... مسلما احساس خوبی نمیگیرم

باید ی سری چیزارو قبول کنی

اینطوی بش نگا کن که توی صورتت ، توی بدنت هرچیزی قشنگه هرچیزی مناسبه

اگ دوس داری تغییرش بدی خب ورزش کن ، رژیم بگیر

تا هم به سلامتیت برسی هم به اندامت

ولی همش با حس خوب همش با انرژی مثبت

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
این خودتی روی پروفایل؟

اره 

الان میبینی ک هممون ی مشکلایی داریم ولی خیلی خوبه ک کنار بیایم

خیلیام هستن که  ازشما پایین ترن باید نسبت به خودت احساس خوبی داشته باشی  واقع بین منفی ن ...

من خودم خوبم تا وقتی که زیباتر از خودمو نبینم 

نمیدونم چه جوری بگم 

مثلا میگم چشام قشنگه ولی فلانی خیلی ازم سر تره 

خیلی خستم...😄🙂
من خودم خوبم تا وقتی که زیباتر از خودمو نبینم  نمیدونم چه جوری بگم  مثلا میگم چشام قشنگه ...

زیباتر از خودت رو ک دیدی بگو چقد مثلا لباش قشنگه توام ی ماسک لب تهیه کن و به خودت برس 

سعی کن خودت رو بپذیری  

2706