2737
2734
عنوان

نمیتونم تصمیم بگیرم

572 بازدید | 21 پست

تو هیچ زمینه ای نمیتونم همش ی تصمیم میگیرم بعدش پشیمون میشم ارشدمو شهرستان زدم الان میبینم خیلیا تهران قبول شدن میگم کاش منم میرفتم تهران  ...کاش ی رشته دیگ میرفتم هیچ وقت نمیتونم انتخاب منم مثلا میرم مغازه نمیتونم انتخاب کنم میام خونه پشیمون میشم چرا فلان لباسو نگرفتم نمیتونم ی کاری رو شروع کنم همش میگم شاید موفق نشم 

دیگ خسته شدم از این وضعیت همیشه ناامیدم 

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃

عزیزم منم اینجوری بودم. از عزت نفس پایین میاد. عزت نفست رو درست کنی درمون میشی. از درون با خودت در صلح باش.و اینم بدون همیشه از یه خوبی یه خوب تر هست. 

اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله بحث ندارم.دانی که چرا سِرّ نهان با تو نگویم؟ طوطی صفتی طاقت اسرار نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم اینجوری بودم. از عزت نفس پایین میاد. عزت نفست رو درست کنی درمون میشی. از درون با خودت در ص ...

چطور درستش کنم 😔همش حسرت بقیه رو میخورم حس میکنم ناتوانم

2731
2738
یکی از دلیل های عدم توانایی تو‌تصمیم‌گیری  نداشتنه اعتماد به نفسه

کاش میگفتید چطور بالا ببریم

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔

منم اینجوری بود دیگه بس کن شیر شو هر چی به نظرت خوبه رو انتخاب کن مثلا لباس جنس اشغال خریدی مهم نیست مهمه خودت انتخاب کردی این میشه تمرین انتخاب کردن... میگذره یه مدت میبینی عه چه‌قدر تغییر کردم

🥰😍
یکی از دلیل های عدم توانایی تو‌تصمیم‌گیری  نداشتنه اعتماد به نفسه

من غیر از عدم توانایی در تصمیم گیری، از ارتباط گرفتن هم میترسم،میترسم سوتی بدم یا فکر کنن خنگم یا تپق بزنم و نتونم صحبت کنم🤕

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
منم اینجوری بود دیگه بس کن شیر شو هر چی به نظرت خوبه رو انتخاب کن مثلا لباس جنس اشغال خریدی مهم نیست ...

اره باید رو خودم کار کنم 😔😔😔

مرسی گلم🤦🏻

کاش میگفتید چطور بالا ببریم

اعتماد به نفس در کودکی شکل میگیره ، اگه شکل نگرفت در بزرگسالی نیازمنده درمان هست ، وگرنه با خوندن چندتا کتاب مشکل حل نمیشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706