2737
2739
عنوان

پشتی افتاد روسر پسر ۴ماهه ام چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 21 پست
به شوهرم میگم ببریم عکس بندازیم میگه اشعه اسیب میرسونه اگه چیزی بود گریه میکرد یاشیرنمیخورد

نباید بخابونی بچه ای رو که ضربه خورده بهش 

یه دکتر ببر به نظرم

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
مراقبشی گذاشتیش زیر پشتی خوابوندی،بعد میگی خودش کنار پشتی خوابیده بود بچه ۴ ماهه خخخ

ماام همیشه بچه رو کنار پشتی میذاریم کم پیش میاد پشتی بیفته یهو

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه همیشه اونجا میخوابونمش درازمیکشم پیشش شیرش میدم تاالان همچین چیزی پیش نیومده بود

باید فکرشو میکردی خو،ببین میگن اصلا دور و بر بچه زیر ۶ ماه حتی بالش هم نباید باشه،خدای نکرده میوفته رو صورتش بعد دستش جون نداره کنار کنه،پدر مادر هم که ماشالا الان همه بی حواس،برای دوستم این اتفاق افتاد،بچش دو ماهه بود،بالش رو صورتش افتاده بود،بعد صدای گریه ش از زیر بالش به گوش مادرش نمیرسید،مامانه تو آشپزخونه بود،بچه از گریه خودشو کشت این یه دفعه ای اومد تو هال ،خدا رحم کرد دید 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ماام همیشه بچه رو کنار پشتی میذاریم کم پیش میاد پشتی بیفته یهو

چه بی خیالین خدایی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
  چه بی خیالین خدایی

اهوم وبی هیچ وقت به افتادن پشتی فکر نکرده بود 

تجربه شد این تاپیک

البته من بچه ندارماا خواهر زادمه

اهوم وبی هیچ وقت به افتادن پشتی فکر نکرده بود  تجربه شد این تاپیک البته من بچه ندارماا خواهر ...

ببین حتی بچه شش ماهه به بالا رو بعضیا میزارن تو تخت،دیگه ازون سن نباید گذاشت چون ثبت میزنم میوفته پایین خدای نکرده،من خودم بچم نزدیک سه سال داره،تجربه شو دارم

ببین حتی بچه شش ماهه به بالا رو بعضیا میزارن تو تخت،دیگه ازون سن نباید گذاشت چون ثبت میزنم میوفته پا ...

اهان 

ممنون