2733
2734

شما ها که بچه دارید چکار میکنید با زندگی آپارتمان نشینی. بخصوص وقتی مهمون میاد. سرو صدا راه رفتن همسایه پایینی و اذیت نمیکنه؟

چه راه حلی دارید برای کمتر شدن سرو صدا

یروزوتحمل کنن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یروزوتحمل کنن

تنها یکروز نیستا. بچه های خودمم نمیتونن سروصدا کنن. مثلا یهو دنبال هم میکنن . من بس داد زدم خسته شدم. حالا شنیدم میگن کف و کلا عایق بزن. با فوم. نمیدونم فایده داره یا نه

2738
عزیزم اپارتمان نشینی اینطوریه همسایه ها باید هم دیگه را تحمل کنن یه روز شما مهمون داری یه رون اون یک ...

آخه مشکل اینجاست پایینی ما یک زن و شوهر هستن و همیشه خونشون ساکته.‌ما راه بریم اونا اذیتن

از اول باید طبقه پایین را اجاره میکردی 

من گفتم ولی اول پیدا نکردیم. طبقه پنجم خریدیم. الان همش میگم کاش بفروشیم بریم ویلایی. ویلایی خیلی گشتیم خونه های شیک گرون بودن. خونه ویلایی اگه میخریدیم هم کوچک بودن هم قدیمی

آخه مشکل اینجاست پایینی ما یک زن و شوهر هستن و همیشه خونشون ساکته.‌ما راه بریم اونا اذیتن

منم خیلی مشکل داشتم و دارم همسایه پایینی ما مریضی اعصاب داره چند بار کار به دعوا کشید از بس به بچه ها تذکر دادم خودم هم اعصاب گرفتم اصلا به فکرمون خطور نکرد که طبقه دوم نگیریم حالا هم نه راه پس داریم نه پیش آخه سه تا پسر رو چطوری میشه کنترل کرد البته بچه هام شبها کلا ساکت هستن مشکلم با وسط روز هست 😥

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
من گفتم ولی اول پیدا نکردیم. طبقه پنجم خریدیم. الان همش میگم کاش بفروشیم بریم ویلایی. ویلایی خیلی گش ...

بچه ها بازی نشستنی انجام بدن 

براشون فوتبال دستی بگیر بشینن بازی کنند

بازی های فکری 

منچ و مارپله

اسم و فامیل 

بدو بدو نکنند، تازه شلوغ کنند روی تخت می‌پرند و فنر تخت در میره 

کارت بازی های بچگانه 

و..

من گفتم ولی اول پیدا نکردیم. طبقه پنجم خریدیم. الان همش میگم کاش بفروشیم بریم ویلایی. ویلایی خیلی گش ...

ما هم همینطور الآن دنبال خونه ویلایی میگردیم باید مناطق پرت و حاشیه بگیریم

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
بچه ها بازی نشستنی انجام بدن  براشون فوتبال دستی بگیر بشینن بازی کنند بازی های فکری  من ...

آره خب این بازی ها خوبه ولی از صبح تا شب مگه چقدر میتونن بشینن ؟؟

منم خیلی مشکل داشتم و دارم همسایه پایینی ما مریضی اعصاب داره چند بار کار به دعوا کشید از بس به بچه ه ...

آخ منم😟😟همسایه پایینی خونه اش چون ساکته کوچکترین صدا اذیتش میکنه. والا بالایی ما هر چقدر هم سرو صدا کنه من اذیت نمیشم چون خونه خودم شلوغه صداهای دیگه به اون صورت نمیاد. شما هم کف سرامیکه خونه. یعنی فقط جاهایی فرشه و بقیه سرامیک؟آخه یکی گفت کل کف و بگیر فوم بزن بعد روش و موکت بنداز.‌و قالی ها رو روی موکت  بنداز کمی صدا کمتر میره. حالا نمیدونم نتیجه میده یا نه.

2706