2733
2739

تا یه حرفی بهش میزنم میگه بحث راه میندازی

خب من لال بشم هیچی نگم اونم هرکاری دلش میخاد بکنه

کاش بمیرم اصن 

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یسریا هستن سریع هرچیزی رو بزرگ میکنن شاید از اون دسته ای

ببین بزرگ نمیکنم ولی خب زیادی اهمیت میدم نمیتونم بیخیال باشم مشکلم اینه

2738
سلام . حتما سیاست اینکه چجوری برخورد کنید با مسائل را ندارین . اون فیدبگ داره بهت میده شما اکر باهوش ...

سیاست چجوریه؟

سیاست چجوریه؟

آفرین .همینکه دنباا یادگیری هستی ینی برات مهمه . 

اول که مسائل پوچ و مسائلی که مهم نیست و با گذر زمان حل میشه را بزرگش نکنید و حتیبه روتم نیار

دوم اکر مسائله ای مهمه و میدونی داره آسیب میزنه اینجوری بگو:عزیزم میدونم حواست هست و قدرت مدیریت بحرانو داری اما من به عنوان خانمت ته دلم نسبت به فلان موضوع نگرانه. میشه برام توضیح بدی میخای چیکار کنی با این جریان ؟؟؟

سوم که گوش شنوا داشته باش تا برات توضیح بده و اصلا با چهره و کلامت طوری رفتار نکن که فکر‌کنه میخای غر بزنی یا جبهه بگیری .همیشه سعی کن هیجانی رفتار نکنی .با کمال آرامش و با لبخند حرفتو بزنی . 

آفرین .همینکه دنباا یادگیری هستی ینی برات مهمه .  اول که مسائل پوچ و مسائلی که مهم نیست و با گ ...

خیلی ممنونم از کمکت😍

دست خودم نیس نمیتونم بیخیال باشم نسبت به کاراش

مگ چیکار میکنه 

یادت باشه هیچ وقت نمیتونی تغییرش بدی پس اوقات خودتو نامزدتو تلخ نکن اگر مشکلاتتون جدیه بیشتر ب ادامه رابطه تون فک کن ولی اگ سر یه سری برخوردای معمولیه نمیتونی کاری کنی بپذیرش

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔