2737
2739
عنوان

واکسن کرونا و عوارض گندش😑

863 بازدید | 60 پست

من ۳هفتست واکسن زدم اولش که در حد مرگ سرما خوردم  الانم موی عرق بدنم خیلی تند شده  قبلا اصلا عرقم بو نداشتاااااا الان بوی کباب مایتابه ای و پیاز گرفتم ...هرچقدرم میره حمام و مام و اینا میزنم فایده نداره!شما تجربشو داشتین چ کردین از شرش خلاص شدین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عووووق

کباب و چیکار داری دیگه 

جماعتیکه امروز کباب دارین نوش جونتون😃😃😃

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

من اطرافیانم همه سینوفارم زدن هیچکدوم عوارض نداشتن فقط تا یه روز دستشون درد میکرد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738

😐😐😐😐😐 از اون حرفا بودا.

ببین برنامه غذاییت تعغییر نکرده ؟ چه بدونم شامپو بدنتو عوض نکردی؟

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

والا من که کل هورمونام ریختن به هم اولین بار پریودم جلوافتاد کلی خونریزی داشتم بعدم بلافاصله دوباره پریودشدم الانم دارم قرص تنظیم میخورم خدا لعنت کنه چین و با کروناشو واکسنش

اردیبهشت سال ۹۹ اینجوری بودم....۷ ۸ ماه طول کشید....از بوی عرقم و بوی پیاز بدم میومد....جفتشونم یه بو رو میدادن

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2706