2733
2734
عنوان

اگه خروج رو بزنیم

36 بازدید | 2 پست

کاربرا نمیتونن کاربری رو تگ کنن یا پیدا کنن؟؟؟

یعنی میزنه دسترسی به اطلاعات این کاربر امکان پذیر نیست؟؟

@نی_نی_یار_3    میشه سوالم رو جواب بدی ؟😘

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

نه خروج که یعنی میری و میای بازم.اطلاعاتت هست

اونو باید درخواست لغو کاربری بدی به نی نی یار

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
نه خروج که یعنی میری و میای بازم.اطلاعاتت هست اونو باید درخواست لغو کاربری بدی به نی نی یار

آها🤔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘