2733
2739
عنوان

یه تصمیمی گرفتم نمیدونم خوبه یا بد!

297 بازدید | 65 پست

من بیزارم از اینکه کتابامو به کسی قرض بدم. اصلا تجربه خوبی ندارم ازش...

بخاطر همین موضوع مجبورم کتابامو قایم ‌کنم و از داشتن کتابخونه محروم موندم.‌

خیلی فکر کردم. تصمیم گرفتم از این به بعد اگه کسی گفت این کتابتو میبرم بخونم بگم روز دیگه خودم برات میارم, و یه جلد نو بخرم کادو پیچ(که بفهمه نو خریدم) براش ببرم بگم‌ هدیه به تو. و یجوری بهش بفهمونم که کتابای خودمو حاضر نیستم بدم و بجاش همونو براش خریدم. 

خیلی حرص میخورم وقتی میبینم افرادی که کلللی پول بابت آرایشگاه و لباس و ظرف و ظروف و هزارجور چرت و پرت میدن اما کتاب رو میخوان مجانی داشته باشن. میان کتابای منو میبرن دیگه پس نمیارن یا بعد از چندینبار یادآوری کثیف و تا خورده پس میدن, خیلی ناراحت میشم. 

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسرم تصمیم شمار چندین ساله گرفته وعاشق کتابه هر روز صبح ساعت ۵بیدار میشه یه ساعت کتاب میخونه بعدش میره سرکارتو ماه یه بارم برای خودش چند تا کتاب سفارش میده هنوز کتاب های مدرسه ش داره 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘

می‌دونی قبلا منم همین حس رو داشتم ولی الان وقتی کسی کتابام رو میگیره حتی اگه پس نده هم ناراحت نمیشم واقعا شعار نمیدم ولی دوست دارم وسیله ای باشم در راستای اینکه کتاب خوندن جا بیفته شاید اگه من یه بار نه بیارم اون طرف کلا از کتابخوانی زده بشه 

منم مثل توام و نمیدونم چه کنم

چندساله دارم فکر میکنم‌چه کنم😕 و همچنان کتابامو مخفی کردم از دید همه

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
بگو دوست ندارم    تامام

نمیشه به بزرگترها اینجوری گفت

2738

میتونی بگی از کسی قرض گرفتم باید برگردونم 

ولی انقد خوشم اومده میخوام برای خودمم بخرم 

چون کتاب وقتی بهم مزه میده که صاحبش خودم باشم‌

یا مثلا  در زمانهای دیگه بگو وای من کتابام مثل بچه هام هستن  خیلی روشون حساسم و فلان

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
می‌دونی قبلا منم همین حس رو داشتم ولی الان وقتی کسی کتابام رو میگیره حتی اگه پس نده هم ناراحت نمیشم ...

من کتابامو یکبار نمیخونم. بعضی از کتابامو سالی یکبار مرور میکنم بخاطر همین نمیتونم بدم به نیت برنگردوندن. 

ولی بنظر من اون افراد قدرشو نمیدونن و مورد بوده که اون شخص توی یکسالی که کتابامو برده اصلا نخونده! و قصد پس دادن هم نداشته چون‌کلا فراموش کرده اینارو از من‌گرفته! 

کسی که واقعا علاقمند باشه هزینه میکنه و میخره. البته من منظورم اطرافیان خودم هست که توانایی خرید دارن ولی میگن حیفه پول بدیم بابتش, قرض میگیریم. 

همسرم تصمیم شمار چندین ساله گرفته وعاشق کتابه هر روز صبح ساعت ۵بیدار میشه یه ساعت کتاب میخونه بعدش م ...

چه عالی

همسرتون این تصمیم رو عملی کردن؟

2706