2733
2739
عنوان

یعنی منظورش من بودم؟؟

143 بازدید | 11 پست

من استوری گذاشتم اینستا . یه شعر از اقبال لاهوری ...الان . بعد یکی از فامیلامون چشمش منو ور نمیداره سری استوری گذاشته... با آفتابه آب میخوردن  آب دادیم دستشون حالا با آب معدنی واسه ما کلاس میزارن حکایت خیلیاست ...

من فکر میکنم منظورش منم ...

بعد منم بعدش از گاندی استوری گذاشتم که  من فقط جنبه هایه خوب انسان هارو نگاه میکنم . چون خودم بی عیب نقص نیستم .با اشتباهات بقیه نگاه نمیکنم ...

بچه ها من خییلی اینستا پست نمیزارم چی بشه ...تا میزارم صد نفر سری ازاون طرف پست میزارن .... چرا .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا با استوری حرفاتونو بهم منتقل میکنید بهرحال شاید همون لحظه با کسی مشکل داشته استوری گذاشته 

واقعا .یه لحظه گفتم شاید منظورش منم . اخه فامیل شوهرمه .شوهرمم قبلا خواستگارشون تشریف داشتن

2740

چرا فامیل شوهر رو فالو میکنین . من یه بار فامیل شوهرم دید زیاد از کرونا استوری میزارم یه چیزی گذاشت که معلوم بود منظورش با منه  منم راحت آنفالو کردم هم از فالویینگام هم از فالوئرام شرش کنده شد . آدمای عقده ای رو به حریم خصوصیتون راه ندین 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

میگن حرفو بنداز وسط صاحبش برمیداره 

شماچرا بخودت میگیری حتی اگه واقعا کنشی بین شماست که از لج شما استوری تیکه دار می‌ذاره بازم بخودت نگیر اگر وجودشو داره بیاد تو روت بهت بگه مشکلشو 

کسی که به دیگران تیکه میندازه یه آدم ضعیف و مقابل ترحمه

میگن حرفو بنداز وسط صاحبش برمیداره  شماچرا بخودت میگیری حتی اگه واقعا کنشی بین شماست که از لج ...

واقعا ..من خودم علاقعه ای به تیکه انداختن ندارم .اصلا با کسی کار ندارم یعنی در این حدم .

سرم همیییشه خدا تو لاک خودمه .... ولی همیشه مورد تهاجم تیکه ها یه اقوام قرار میگیرم ... چه تو مجازی چه تو واقعیت 

واقعا ..من خودم علاقعه ای به تیکه انداختن ندارم .اصلا با کسی کار ندارم یعنی در این حدم . سرم همیییش ...

اصلا و تحت هیچ شرایطی برات مهم نباشه وبه خودت نگیر اونا دنیای نا اروم دورنشونو به بقیه نشون میدن