2733
2739
عنوان

مامانم زخم بدی بهم زد خودش هیچوقت جدی نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 42 پست

من افسردگی شدید دارم خیلی شدید جوری ک همسرم منو خونه تنها نمیزارع ک مبادا اتفاقی برام بیوفته امشب به مامانم گفتم به خودکشی فکر میکنم گفت تو عرضع همونم نداری

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

دنیای مامانا با بچه ها خیلی فرق داره، شما تمام دنیات مامانته بخاطر همین خیلی ازش توقع داری و زوم کردی رو حرفش اما دنیای اون یه دنیای شلوغه پر از دغدغه و مسئولیت و مشکل و هزارتا چیزه دیگه. اون باید مادر باشه، دخترباشه، همسر باشه، عروس باشه و هزارتا نقش دیگه داشته باشه. پس اگر توی این همه شلوغی و دغدغه اشتباه کرده و چیزی گفته که ناراحت شدی ببخشش و بزار به حساب کلافگی و به دل نگیر من مادرم و بچه هامو از ته دل دوست دارم ولی گاهی آنقدر کار و مشغله دارم که حواسم نیست چی میگم اما از ته دل عاشقشونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیای مامانا با بچه ها خیلی فرق داره، شما تمام دنیات مامانته بخاطر همین خیلی ازش توقع داری و زوم کرد ...

حرفت خیلی خوب و درست بود واقعا💖💖

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب
2728
آخی عزیزم چه حساسی انقدر کینه ای نباش مادر من با تصمیم غلطش باعث نابودی کل زندگی من شد ولی انقدر ...

عه همه میگن من زیادی حساسم 

پس حتما همینطوره 

ممنون عزیزم، بگو که حرفش از دلت رفته و بخشیدیش تا خیالم راحت بشه

از دلم رفت❤😊🥰🥰🥰بخشیدم

مرسی عزیزم کلی حس خوب بهم دادی واقعا

نمیدونم چرا حس میکنم آرامش داری❤❤

2740
از دلم رفت❤😊🥰🥰🥰بخشیدم مرسی عزیزم کلی حس خوب بهم دادی واقعا نمیدونم چرا حس میکنم آرامش داری❤❤

عزیزم، چون دختر بودم و حالتو درک میکنم و الان  مادرم و حال مادرتو هم درک میکنم