2737
2739

دوستان سلام

پسرم 5 ماهشه, تا به امروز شیر خودمو بهش دادم ولی چند وقتیه , یعنی یک ماهی هستش که حس کردم شیرم خیلی کم شده, و روز بروز هم کمتر شده,  جوری شده الان که اصلا یه سینه شیر ندارم و یه سینه ام خیلییی کم دارم. حتی در حد دوشیدن هم نیست.

به همین خاطر خیلی اذیت میشم هم من هم پسرم. چون اون کامل سیر نمیشه و نق میزنه و مدام میخواد که بزارمش زیر سینه ام برای شیر. شب تا صبح که دیگه افتضاح, مدام منو بیدار میکنه. و علتش هم اینه که سیر و سنگین نیست که راحت بخوابه.

از طرفی هم دو سه هفته ای هست که شیر خشک رو امتحان کردیم, همه مدل شیر خشک با مارکهای مختلف که طعمشون کمی باهم فرق داره بالاخره, و همینطکر همه مدل شیشه شیر که توی بازار هست, همه و همه رو امتحان کردیم ولی اصلاااا به هیچ عنوان شیشه نمیگیره, حتی موقعی که خیلی گرسنه بوده شیشه رو سعی کردیم بگیره که نگرفته و همینطور وقتی.که سیر بوده یا کمی گرسنه بوده, یعنی هر کاری بگید کردیم, ولی اصلاااا شیشه نمیگیره, براش جنس پلاستیکی سر شیشه مسخره است و فقط گاز میگیره اونو و یا باهاش بازی.میکنه و میک نمیزنه. 

توی شیشه اش بجای شیرخشک همه طعم ابمیوه و چیزای خوشمزه هم ریختیم ولی بازم فایده نداشته.

واقعا خسته و درمانده شدم. پسرم کامل سیر نمیشه که خوش اخلاق باشه و اینکه شبها تا صبح هم به همین دلیل صد دفعه منو بیدار میکنه.

نگید میتونم غذا رو شروع کنم . چون غذا رو دوهفته ای هست که شروع کردم ولی چون غذای اصلیش باید هنوز شیر باشه, و مقدار نوشیدنی بیشتری نسبت به مواد جامد به بدنش برسه, بخاطر همینم با غذا خوردن هم کامل راضی نمیشه هم دچار یبوست شده. و اگر بخوام مواد غذایی بیشتری بهش بدم همراه با درد و گریه باید دفع کنه. اینم البته بگم که بهش فقط مواد غذایی نرم کننده مدفوع دادم و اگر میخواستم تا حالا چیزایی که شکمش رو سفت میکنه بدم که دیگه هیچی. چون اب هم نمیخوره. کلا هیچ ماده مایعی رو نمیخوره. حتی وقتی خیلییییم خوشمزه باشه. 

خلاصه من این وسط گیر کردم و دارم دیوونه میشم.

چون بچه ای که گرسنه باشه و کامل نیازش برطرف نشه خیلیییی سخته هم برای اون هم برای من مادر.

واقعا چیکار کنم که شیشه رو بگیره؟ 

یعنی باورتون نمیشه بزرگترین ارزوم همین شده . 

تو رو خدا بخونید چی نوشتم راهکارهایی بدید که واقعا انجام نداده باشم . چون در بالا توضیح دادم که همه کاری تاحالا کردم.

😭😭😭😭😭

نظراتتون رو میخونم با دقت.😭🙏

تو‌ خودت افزایش دهنده شیر بخور

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

عزیزم😢من تجربه بچه و ندارم ولی با قاشق کوچیک نمیتونی شیر خشک بدی؟ اونم نمیگیره ینی؟

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یه مدت از رابط سینه استفاده کن شاید عادت کنه به اینطوری شیر خوردن بعد از شیشه بخوره

بعدم قطره افزایش شیر از داروخانه بگیر و سعی کن چیزای مقوی بخوری تا همون مقدار شیرت سیرش کنه

تو شیشه آبقند رقیق بریز بزار کنار دستش خودش برداره امتحان کنه شاید خوشش بیاد بگیره

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

سرشیشه شیر رو گشاد کن شاید نمیتونه راحت بخوره .

واینکه با قاشق بهش بده تا به مزه اش عادت کنه .

خودتم تقویتی بخور یا شیر افزا بخوز

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

میتونی بری دکتر و داروهای شیرافزا بگیری یا توی گوگل بزن دارو گیاهی ک شیر افزا باشع یا برو ببین علت کم شدن شیرت چیه الهی ک بچه ات اروم شه🥺🥺🌹🌹

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
2706