2737
2734
عنوان

بعضیا چطوری نوزادش نو پوشک نمیکنن؟؟؟؟ 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 95 پست
یه شورت عینکی داره، که مثل آبکش عمل میکنه آبش میره تو اون تشک دونش می مونه تو شورت میبره میشوره، 🤢م ...

اه حالم بد شد این چه موجودیه دیگه

زیباترین عشق جهانی یا حسین 🖤🖤🕌:) جوونیم فدا سر ساقی💚🖤 متأهل و عاشق همسرم♡❤تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟!
آره منم بدم میاد خداشاهده 🤢

خواهر بیشعورم یک ماه تمام بچشو گذاسته بود خونه ما پوشکشم نمیکرد خونمونک بو برداشته بود منم ب بابام اعتراض کردم و زشتهوو خونه میخوایم نماز بخونیم

اونام قالی ها داد فرش شویی و ردشون کرد برن پی کارشون

اخخخ حالم ب هم میخوره هر وقت میا بچشو باز میڋاره 

اصلا ب هیچ وجه مسول نیست . وخخخ

فرار از رنج، خود نوعی رنج است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امکان نداره همچین چیزی

پوشک میکنن شاید بین دوبار پوشک کردن نیم ساعت باز بذارن که پای بچه هوا بخوره عرق سوز نشه بچه یه جا جیش کنه خونه شون بو بگیره

دوستانی که براشون سواله ، بله جیش بچه هم بو میده

حالا شما کار همسایه ت رو تکرار نکن

میخواستی بچت یکم باز باشه هوا بخوره یا مثلا وقتی ختنش کردی زیر انداز یکبار مصرف یه بسته بگیر بنداز زیر پاش یه کهنه هم بنداز روی پاش

به چه دلواپسی نابی❤️
2731
آره خب، مگه نداره؟ داره دیگه، زمستونه درو پنجره هام بسته هستن اون بو تو خونه بمونه همه جا بوی گند می ...

مندخترم تا زمانیکه هنوز حرکت نمیکرداصلا پوشک نکردم عوضش چن تا تشک کوچولو یه دونه بزرگه دو در دو دوختم اونا رو میشستم بعدم که حرکاتش شروع شد رو تشک بزرگه میذاشتمش و ساعت میگرفتم زودبه زود میبردمش دستشویی. یه عادت خوبی داشت هیچوقت شبا توخواب جیش نمیکرد ولی بیدارکه میشد سریع میبردمش دستشویی.

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
بچه رو فقط شب باز بذارید زیرشم تشک پلاستیک بندازید که پاهاش عرق سوز نشه بعد دوباره کل روز پوشک باشن ...

شبم نمیشه کلا باز گذاشت

بچه جیشش زیاده رو تشک پلاستیکی برکه ای از ادرار تشکیل میشه بچه سرما میخوره

خواهر بیشعورم یک ماه تمام بچشو گذاسته بود خونه ما پوشکشم نمیکرد خونمونک بو برداشته بود منم ب بابام ا ...

متاسفانه شوهرش با شوهرم صمیمیه، از الان تو گوشه شوهرم خونده منم گفتم یه روز برو خونشون مهمونی ببین بوی جوجه 1 روزه میاد از خونشون، 😂

دیگه چیزی نگفت گفت هرجور تو بخوای همون کارو میکنیم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2740

چی بگم   والا من سه تا بچه بزرگ کردم هرگز باز نگذاشتم اصلا هم درک نمیکنم روزی چند بار کهنه و زیرانداز بشورم ..ولی حساب مشک‌مالی داشتن و خریدن پوشک فرق میکنه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
متاسفانه شوهرش با شوهرم صمیمیه، از الان تو گوشه شوهرم خونده منم گفتم یه روز برو خونشون مهمونی ببین ب ...

ینی ها حالم از زن بی  خیال و بی غیرت و تنبل و کثیف بهم میخوره وققق

فرار از رنج، خود نوعی رنج است

بهش بگو محافظ کهنه بزاره شنیدم خوبه واسه پی پی پوشک ارزون بخره لااقل ی سری پوشک پارچه ای هستن تو اینستا تبلیغ میکرد وسطش نوار بزاره اون جوری دختر باسه جیش تا پشت گردنشم میره پسر باشه بیرون پارچه نجس میشه 

شبم نمیشه کلا باز گذاشت بچه جیشش زیاده رو تشک پلاستیکی برکه ای از ادرار تشکیل میشه بچه سرما میخوره

دقیقا من گاهی نصفه شب پوشک بچه عوض میکردم چون خیلی خیس میشد و سرما میخورد وحشتناک

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
حالا شما کار همسایه ت رو تکرار نکن میخواستی بچت یکم باز باشه هوا بخوره یا مثلا وقتی ختنش کردی زیر ا ...

نه من به شدت حساسم، شاید روزی نیم ساعت باز بزارم ک اونم هزارجور چیز میز پهن میکنم زیرش، 😂

کهنه نخی خودمون دوختیم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
امکان نداره همچین چیزی پوشک میکنن شاید بین دوبار پوشک کردن نیم ساعت باز بذارن که پای بچه هوا بخوره ...

عزیزم خونواده جاریم پزشک هم هستن اما سنتی هستن پی پی هم از تو شلوار می‌ریزه بیرون رو فرش همشون گیر میدن منم پوشک نکنم