2733
2739
عنوان

بعضیا چطوری نوزادش نو پوشک نمیکنن؟؟؟؟ 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عن شو چکار می‌کنه🤣🤮؟

یه شورت عینکی داره، که مثل آبکش عمل میکنه آبش میره تو اون تشک دونش می مونه تو شورت میبره میشوره، 🤢میگه اینجوری بچم نمیسوزه، مصرف مای بیبی هم کم میشه 🙂😂

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2731
نه بابا، یه تشک ک توش نایلون دوختن میندازن زیرش که به فرش پس نده، بعدم میرن، 😕

من دیدم اوایل که بچه نمیتونه خیلی حرکت کنه اینکارو میکنن بعدش مجبورن پوشک کنن

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
یه شورت عینکی داره، که مثل آبکش عمل میکنه آبش میره تو اون تشک دونش می مونه تو شورت میبره میشوره، 🤢م ...

اه حالم بد شد🤮💔

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

بچه رو فقط شب باز بذارید زیرشم تشک پلاستیک بندازید

که پاهاش عرق سوز نشه بعد دوباره کل روز پوشک باشن . وگرنه زندگیتون بوی جیش و عن میگیره😐😤

حالم ب هم میخوره از این زنایی که بجه دارن خونشون هنیشه خدا بوی فاضلاب میده

فرار از رنج، خود نوعی رنج است
خب پوشک ببند به بچت چی میشه:|

میگه پاش میسوزه و پوشک گرونه 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2740
بچه رو فقط شب باز بذارید زیرشم تشک پلاستیک بندازید که پاهاش عرق سوز نشه بعد دوباره کل روز پوشک باشن ...

آره منم بدم میاد خداشاهده 🤢

اه حالم بد شد🤮💔

😂😂😂😂حقیقت تلخ است 

نمیشه که بچه سردش میشه .ولی در حد چند دقیقه آزاد باشه مشکلی نیست .اونم روی تشک کاور بکشی یه لایه پار ...

میگه کلا مای بیبی پای بچه رو چپ میکنه، میگم پس همه فلج هستن فقط شماها سالمی 😕

پول پوشک ندارن چرا بچه دار شن اخه

همینو بگو،