2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آهان خیلی ممنون 🙏🏻🌹

خواهش میکنم عزیزم.

من بصورت خیلی ساده میخوندم هر تعداد که دلم میخواست آخر سر هم تو قنوت نماز وتر کلی با خدا فارسی حرف میزدم و ستایشش میکردم. یه مدت که بخونی معجزه ها میبینی تو زندگیت . التماس دعا 🌺

2740

هر چقدر اشتها داری ذکر بگو

کم کم اشتهای عبادتت رو بالا ببر.

مستحب ،یعنی کسب حُب و محبت.

خدای مهربون همه جورش رو میپذیره.اما خوب ،کامل تر باشه بهتر.

عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: چگونه خدا را عبادت کنم،  رو گوش کن. 

خییییییلی قشنگ و کاربردیه 

امضام 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂