2733
2734
عنوان

شوهرم گیرداده اقدام کنیم برابچه دوم🥺😥کیا تو اقدامن

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولی پسر بود دومی خیلی سردیجان خوردم که دختر بشه اماپسر شد به جرات میگم که خدارو هزار مرتبه شکر بابتش اصن عاشق بودن وایه یه هزارم ثانیه ش هست از خدا بخاه سالم و صالح و عاقبت بخیر باشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2728
خانم جنسیت اصلا ربطی ب خانم نداره بستگی ب پدر داره

اینکه بگی بی ربطه اشتباهه درسته دست پدره ولی یه مقدارم به مادر مربوطه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2740
من اقدام کردم واسه اولین بار ماه پیش اما نشد که هیچ ۸ روزم جلو افتاد ...انقد ناراحتم🥺

واقعا؟شوهرم میگه کش نده بخاطر رژیم معلوم نیس کی بگیره

به شوهرم بود من یکسالگی دخترم حامله باید بودم تاالان گولش زدم😁

دخترم ۶سالشه وقتی ۵ساله شد اقدام کردم ک مثلا تا وقتی میره مدرسه دومی از اب و گل دربیاد☹😢

منم دخترم 7 سالشه ، میگم با قرص جلوگیری کردی تو اون مدت تا طبیعی؟

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
یساله اقدامم برا دومی😭 دخترمو ماه اول باردار شده بودم فک نمیکردم برا دومی ب مشکل بخورم😢😢

واقعا؟انقدر استرس میگیرم کسی اینجور میگه پس شروع کنم یعنی؟😥میترسم

اینکه بگی بی ربطه اشتباهه درسته دست پدره ولی یه مقدارم به مادر مربوطه

تا جایی ک من می‌دونم بستگی ب پدر داره، برو تو نت بزن میبینی، چون زن اسپرم مثلاx رو داره ولی پدر همx هم y , که اگه x بگیره میشه دختر,y بگیره پسر میشه. تو نت دقیق توضیح داده بزن بخون

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2706