2733
2734

شما اهل یزدی یه امامزاده جعفر تویزد هس شنیدم خیلی حاجت میده شمایااطرافیانتون تجربشو داشتین؟

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما اهل یزدی یه امامزاده جعفر تویزد هس شنیدم خیلی حاجت میده شمایااطرافیانتون تجربشو داشتین؟

بله امام زاده جعفر داریم ،سید جعفر هم داریم ولی تاخالا حاتمو نرفتم بخوام حقیقتش ولی شنیدم حاحت میدن

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
من یزدی نیستم اما الان داریم با همسر شیرینی قنادی یزد تو خیابان طالقانی رو میل میکنیم  چقدر مح ...

قربونتون عزیزم نوش جان😍

2738
شوهر من تو یزد مزایده  معدن شرکت کرده  قراره  اگه برنده شدیم تو مزایده  بیاد &n ...

والا اینجا تابستونای گرم و زمستونای سردی داره ، هواش خشکه و مردم اصولا پنجشنبه و جمعه ها میرن ده .ده که میگم مناطق ییلاقی اطراف یزد هست که آب و هواش خنکتر و بهتره و کوهستانیه مثل طزرجان و ده بالا که خیلی معروفن .انشاالله هر چی خیره پیش بیاد براتون 😊

خیلی ممنون مطبشون میدونید کجاست؟

خواهش میکنم اول خیابان نعیم آباد اگه اینستا داری بنویس دوتر احسان حامی فرد پیجش میادبالا

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
خواهش میکنم اول خیابان نعیم آباد اگه اینستا داری بنویس دوتر احسان حامی فرد پیجش میادبالا

مرسی ازتون 🙏🏻🙏🏻