2733
2739
عنوان

تبدیل پیام متنی به چندرسانه ای

120 بازدید | 5 پست

دوستان اگر من پیام متنی رو بصورت چندرسانه ای ارسال کنم.طرف مقابل کامل واسش باز میشه ومیخونه، یا تیکه تیکه میشه ونمیتونه اصلا بخونه؟

تاجایی ک میدونم چند رسانه ای باهاش عکس میفرستن 

چند بار امتحان کردم نشد با اینکmmsفعال بود

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
تاجایی ک میدونم چند رسانه ای باهاش عکس میفرستن  چند بار امتحان کردم نشد با اینکmmsفعال بود

آره مشکل منم اینه که یه برنامه معرفی کردن بهم، ولی نمیدونم برای طرف مقابل کامل میره یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره مشکل منم اینه که یه برنامه معرفی کردن بهم، ولی نمیدونم برای طرف مقابل کامل میره یا نه

اونم بایدmms خطش فعال باشه...اگ بره ک حتما کامل میره دیگه..😅

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2731
آخه نمیدونم فعاله یا نه.فک نکنم فعال باشه

نمیتونی ازش بپرسی؟؟؟

واسش بفرست ببین میره یا ن

چون بنظرم با اینکmms خط خودتم ک فعال باشه نمیره...اخه من امتحان کردم...ام ام اس گوشی خودمو شوهرمو فعال کردم...ولی عکس نرفت