2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون هانا جوون . ان شالله در این راه همه موفق باشند و خدا نی نی خوشگل بذاره تو بغلشون
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
سلام منم این ماه لتروزل و پیورگان زدم روناف ولی بازم خبری نشد

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

منم روز هشت دوتا امپول زدم روزنهم هم دوتا

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

من تازه از دیشب تزریق رو شروع کردم البته دکترم فعلا قصد ivf نداری گفت برای تحریک تخمک گذاری تا زودتر نتیجه بگیرم ،من ۳۷ سالمه و فرزندی ندارم ،

متاسفانه فقط تخمدان چپم فعال راستم دچار انسداد لوله در اثر چسبندگی بود که هیسترو کردم چپ باز شد ولی راست نه!

امیدوارم این ماه شانس داشته باشم

ضمنا دکترم گفت از روز ۲یا ۳ پریود بزنم که انقد پیورگان کمیاب بود روز چهارم تهیه کردم و تزریق رو شروع کردم شبی ۵۰واحد و در مجموع ۳۰۰

باید شنبه سونوگرافی برم اگر تخمکگذاری چپ باشه که شانسم بالاست و اگر راست باشه که هیچی😑

امیدوارم شما هم زود تر نتیجه بگیرین. 🌹

من تازه از دیشب تزریق رو شروع کردم البته دکترم فعلا قصد ivf نداری گفت برای تحریک تخمک گذاری تا زودتر ...

عزیزم از کجا تونستی پیورگانو تهیه کنی؟؟؟اسم داروخونه رو میدونی؟

2706